POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

 

“KWANTOWY SKOK DO POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI” to NIEZWYKŁA SESJA KWANTOWA, która pomoże Ci w bardzo prosty sposób poznać i uwolnić nieuświadomione i głęboko zakorzenione przyczyny niskiego poczucia własnej wartości. Podczas sesji wykorzeniane są wzorce uzależniania swojej wartości od oceny innych, poczucie winy wstyd, traumy przemocy i wiele innych traum z okresu dzieciństwa i szkoły, które rzutują najsilniej na postrzeganie swojej wartości. Wykonywane jest także nastrajanie kwantowe do programów najwyższego poczucia własnej wartości.

CZAS TRWANIA SESJI AUDIO: 38:27 min

Moim priorytetem jest przynieść Ci największą wartość i najszybsze transformacje w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi, bo już tysiące osób doświadcza cudów w pracy ze mną, co potwierdzają niezwykłe OPINIE. W krótkim czasie jestem w stanie przekazać Ci moc transformacji i esencję wiedzy, która wypływa z 20 lat mojego doświadczenia i setek tysięcy godzin pracy własnej z pomocą największych Wzniesionych Mistrzów. To czym się dzielę pozwoliło mi zbudować rzeczywistość, o której kiedyś nawet nie ośmieliłam się marzyć…

ZOBACZ NIEZWYKŁE OPNIE PONIŻEJ!

Podczas pomagam łączyć Cię z polem kwantowym Twojej najwyższej Boskiej świadomości, która silnie oczyszcza i uwalnia Twoje pole kwantowe, umysł i (pod)świadomość z maksymalnej ilości blokad, które jesteś gotowy/a uwolnić na dany moment.

Ta niezwykła sesja kwantowa jest wynikiem wieloletnich badań i obserwacji absolwentki interdyscyplinarnych nauk opartych na zasadach fizyki kwantowej, które studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od ponad 13 lat zgłębiam kwantową naturę ludzkiej świadomości i umysłu, a także najbardziej powszechne i najgłębiej zakorzenione w ludzkiej podświadomości wzorce myślowe i przekonania, które obniżają poczucie własnej wartości oraz blokują doświadczanie w życiu sukcesów, obfitości finansowej, wspaniałych relacji, radości i pasji.

Przez lata nie tylko odkrywałam i badałam te destruktywne mechanizmy, ale także uwalniałam je ze swojej własnej (pod)świadomości korzystając z niezwykle skutecznych metod kwantowych. W efekcie mojej pracy moje poczucie własnej wartości i pewność siebie uległy diametralnej transformacji na wielu płaszczyznach mojego życia. Nie tylko zaczęłam przyciągać do siebie dużo więcej pieniędzy niż wcześniej, ale także zaczęłam swobodnie komunikować się z innymi ludźmi i zapomniałam wręcz o strachu przed przemawianiem, a był on niezwykle silny i towarzyszył mi przez wiele lat. Dzięki temu przestałam bać się odrzucenia oraz tego co pomyślą o mnie inni i właśnie to w decydującym stopniu pomogło mi żyć w zgodzie ze sobą, bez strachu przed odrzuceniem czy też atakiem ze strony innych. Przestałam patrzeć na siebie przez pryzmat tego co inni uznają za właściwe. Otworzyłam się także na osiąganie sukcesów w brazylijskim jiu-jitsu, które stanowi jedną z moich największych pasji. Pomogłam nie tylko sobie, ale także innym otworzyć się na swoją wartość i osiąganie sukcesów.

Na odkrywaniu i uwalnianiu tych niezwykle powszechnych blokujących programów zakorzenionych w świadomości i podświadomości ludzi spędziłam już wiele tysięcy godzin. Zgłębiałam i odkrywałam bardzo złożone mechanizmy ludzkiej psychiki, o których mówi bardzo niewielu, a które leżą u źródła niskiego poczucia własnej wartości. To właśnie dlatego jestem w stanie pomóc Tobie uwolnić się z blokad, z którymi być może od wielu lat nikt inny nie był w stanie Ci pomóc.

W miarę regularnego stosowania Sesji efekty będą się wzmacniać, pogłębiać i utrwalać, gdyż wiele blokad może być zakorzenionych na tyle głęboko, że muszą być uwalniane etapami, z każdym kolejnym podejściem uwalniają się coraz głębsze warstwy danej blokady. Każdorazowe odsłuchiwanie sesji może stanowić wysoki kwantowy skok, jeżeli tylko wyrazisz na to zgodę i jeżeli pozwolisz sobie przyjąć niezwykłą uzdrawiającą energię, która jest w tym nagraniu przekazywana. Sesja zawiera złożenie kilku metod kwantowych, dominuje jednak praca z matrycą energetyczno-informacyjną. Sesja ta oczyszcza pole kwantowe, ale także silnie sprzężone z nim ciało fizyczne oraz podświadomość z wszelkich skumulowanych emocji, przekonań oraz wspomnień komórkowych, które utrwalają te destruktywne programy.

Im więcej takich kwantowych skoków wykonasz, tym wyraźniej będziesz cieszyć się niezwykle wysokim poczuciem własnej wartości i będziesz obserwować pozytywne efekty na wielu płaszczyznach swojego życia.

Jeżeli naprawdę pragniesz dostrzec swoją prawdziwą wartość i cieszyć się prawdziwie wysokim poczuciem własnej wartości, zapraszam Cię w podróż pełną kwantowych skoków. Kwantowych skoków do najwyższego poczucia własnej wartości. Sesja skomponowana jest z muzyką o częstotliwości 432 Hz. 

 

Pamiętaj jednak, że ta Sesja kwantowa audio jest przeznaczona jedynie do Twojego własnego użytku, bądź osoby, której podarowujesz ją w prezencie. Kupując ten produkt wyrażasz zgodę na to, że wykorzystywany będzie jedynie przez Ciebie, bądź osobę, która otrzyma ją od Ciebie w prezencie. Nie tylko z szacunku do wielu lat mojej pracy i badań, których produkt ten jest owocem, ale przede wszystkim z szacunku do samego siebie. Produkt jest objęty prawami autorskimi i nie może być powielany, kopiowany ani emitowany bez zgody autora. Ja również będę Ci za to bardzo wdzięczna.

Z miłością i światłem, Agnieszka Noworolska

Scroll to Top