OBRAZY

Wkrótce moje obrazy QUANTUM ART reprezentujące fragmenty Boskiej matrycy będą dostępne w sprzedaży. 

Połączenie z Boską matrycą poprzez obraz automatycznie uruchamia w nas proces kwantowy i kwantowe skoki, niezwykle uzdrawia, oczyszcza, wypełnia przepiękną energią i aktywuje szerokie spektrum niezwykłych potencjałów. Kiedy otworzysz się na tą wysoko wibracyjną przestrzeń, wchodzisz w silne transformacje. Doświadczam tego za każdym razem, kiedy namaluję obraz, a następnie wchodzę w kontemplację tego obrazu lub po prostu patrzę na niego, dotykam go i oddycham głęboko. Czuję wtedy bardzo silne uwolnienie emocjonalne, ale też przypływ wysokich emocji jak zachwyt, wdzięczność, miłość, euforia. Za każdym razem kiedy wchodzimy w kontakt z obrazem, dostrzegamy inne poziomy i warstwy boskiej matrycy w nim zawartej, a wtedy wchodzimy w jeszcze głębsze i szersze spektrum tych niezwykłych potencjałów, uzdrawiania i oczyszczania. 

QUANTUM ART, czyli Kwantowa Sztuka to sztuka, która oddziaływuje na pole kwantowe i potencjały odbiorcy. Obraz może aktywować u odbiorcy spektrum wyższych potencjałów, które do tej pory pozostawały “w stanie uśpienia”, niezauważone, o których istnieniu odbiorca nawet nie zdawał sobie sprawy. Może to dokonywać u odbiorcy kwantowych skoków świadomości, których efektem mogą stać się nowe idee i pomysły, motywacja do działania w określonym kierunku lub w obszarach, które dotąd pozostawały nieodkryte, efektem może być także zainicjowanie głębokiego procesu uzdrawiania i transformacji. To w jaki sposób obraz wpłynie na odbiorcę zależy natomiast w dużym stopniu od tego, jak jego system czy podświadomość są na dany moment skonfigurowane. Może się okazać, że u jednej osoby dany obraz zainicjuje całą serię kwantowych skoków świadomości, a u innej nie nastąpi żaden. Albo jeden obraz dokona aktywacji, a inny niekoniecznie. Zawsze natomiast warto pozostać otwartym i pozwolić energii emitowanej przez obraz zadziałać, być może to właśnie ta otwartość umysłu umożliwi aktywację. Obrazy QUANTUM ART można wykorzystywać przy medytacji, wystarczy otworzyć się na energię, która z niego płynie i oddychać :).

Kluczowym elementem jest struktura potencjałowa artysty, a więc wachlarz uaktywnionych wyższych potencjałów, wtedy kody aktywacyjne mogą zostać osadzone w obrazie. Wiąże się to najczęściej z wysoko rozwiniętą świadomością artysty, ale nie jest to konieczne, ponieważ istnieją niezwykle utalentowani artyści o imponującym zestawie wyższych potencjałów, którzy niekoniecznie są świadomi tego jakie oddziaływanie mają ich dzieła i że tworzą kwantową sztukę. Ważne, aby przy wyborze obrazu kierować się intuicją, a więc otworzyć się i wybrać ten, który najbardziej z nami rezonuje. Nasz system dokładnie wie czego mu najbardziej potrzeba na dany moment. Warto zaufać sobie i otworzyć się na nowe możliwości.

Scroll to Top