KWANTOWY SKOK

KWANTOWE SKOKI ŚWIADOMOŚCI to przestrajanie i wznoszenie świadomości poprzez uwalnianie jej z ograniczeń.

KWANTOWY SKOK oznacza przełamanie bariery ograniczeń ludzkiego umysłu i wzbicie w przestrzeń, w której nasza świadomość obiera wyższą, znacznie bardziej nieograniczoną perspektywę obserwacji niż dotychczas. Z wyższej perspektywy nasza świadomość dostrzega znacznie szersze spektrum możliwości. To tak, jakbyśmy z perspektywy poczwarki pełzającej po ziemi nagle wzbili się w perspektywę motyla latającego wysoko ponad powierzchnię ziemi. Widzimy (dosłownie) O NIEBO więcej :). Zaczynamy dostrzegać elementy oraz możliwości, które były dla nas ukryte bądź wręcz nieosiągalne wzrokiem czy też umysłem, ponieważ nie pozwalała na to nasza perspektywa postrzegania.

Seria kwantowych skoków świadomości pozwala nam naturalnie i bez wysiłku przyciągać do naszej rzeczywistości to czego naprawdę pragniemy, dlatego, że to nasza świadomość w akcie kwantowej obserwacji dokonuje wyboru konkretnego potencjału, czy też możliwości albo scenariusza wydarzeń i to co wybieramy dąży do przejawienia, do materializacji w naszej rzeczywistości.

Kwantowa obserwacja to akt, który zmusza obiekt obserwacji do obrania jednego potencjału/jednej możliwości i „zmaterializowania” jej w rzeczywistości. Dopóki nie nastąpi obserwacja – obiekt badań pozostaje w stanie superpozycji różnych stanów (co nazywane jest także stanem neutralnym), a więc teoretycznie funkcjonuje w wielu potencjałach jednocześnie i wszystkie możliwości są prawdopodobne.

Eugene Wigner, noblista w dziedzinie fizyki, stwierdził, że wybór stanu kwantowego dokonuje się w świadomości obserwatora. Świadomość redukuje kwantową falę prawdopodobieństwa tak, że obiekt kwantowy obiera określony stan, a więc de facto to świadomość kreuje rzeczywistość.

Akt kwantowej obserwacji dokonywany jest z każdego poziomu naszej świadomości, także z poziomu podświadomego czy nieświadomego. W podświadomości zakodowane są przeróżne filtry percepcyjne, często zniekształcające nasz obraz rzeczywistości, a są nimi nasze przekonania i programy. To tak jakbyśmy zakładali okulary przyciemniające lub o zabarwionych szkłach, przez które rzeczywistość wygląda nieco inaczej niż bez tych okularów. To właśnie przez pryzmat tych podświadomych zniekształcających filtrów dokonywane są obserwacje kwantowe, które kreują niekorzystną dla nas rzeczywistość. Przykładowo, kiedy mamy podświadome przekonanie, które zakłada, że świat jest niebezpiecznym miejscem do życia, mimowolnie tworzymy podświadome myśli i scenariusze, w których zewsząd grozi nam niebezpieczeństwo i wysyłamy sygnał obawy, lęku, strachu, a to jest obserwacja kwantowa, która przyciąga do nas takie właśnie możliwości. Wtedy niemal wszędzie dookoła będziemy świadkami aktów agresji, ulicznych bójek, ataków terrorystycznych, ponieważ wszechświat odpowiada na syngały i obserwacje kwantowe, które nasza podświadomość czy świadomość wysyła. Z badań wynika, że te podświadome algorytmy tworzą ponad 90% ludzkich procesów myślowych aktywowanych każdego dnia w umyśle. To właśnie te myśli stanowią większość dokonywanych przez nas aktów obserwacji kwantowych, które tworzą naszą rzeczywistość.

Jako kwantowi obserwatorzy przyciągamy do siebie rzeczywistość zgodną z naszymi oczekiwaniami. Nie jesteśmy więc ofiarami losu czy jedynie pionkami w grze. Jesteśmy twórcami własnej rzeczywistości. Jesteśmy jednocześnie reżyserem, scenarzystą i aktorem własnego życia.

W momencie kiedy my odkrywamy w sobie te algorytmy, te blokujące filtry, a więc przekonania i programy, możemy je odinstalować ze swojej pamięci komórkowej. W momencie odinstalowania następuje kwantowy skok i nasza rzeczywistość zaczyna ulegać transformacji. Takich blokujących programów wirusowych w ludzkiej podświadomości jest ogrom, a większość z nich przenoszona jest z DNA. Im więcej tych algorytmów odinstalujemy, tym bardziej nesze życie ulega transforacji, na każdej możliwej płaszczyźnie.

Kwantowy skok dokonywany jest także poprzez zdecydowaną świadomą intencję, jak na przykład “zasługuję na cudowną relację, lepszą pracę, więcej pieniędzy, pozbywam się ze swojego życia tego szkodliwego nawyku, tego uzależnienia” i tak dalej. Jeżeli intencja jest zdecydowana, a sygnał, który poprzez tą intencję wygenerujesz będzie wystarczająco silny, dotychczasowe blokujące programy (będące źródłem tych niechcianych doświadczeń) zostaną nadpisane nowym programem, którym jest Twoja intencja. Czyli na przykład dotychczasowy podświadomy program „nigdy nie będę miał satysfakcjonującej relacji” zostanie automatycznie nadpisany programem „zasługuję na lepszą relację”. Wtedy w Twojej świadomości czy podświadomości następuje kwantowy skok, a w Twoim polu energetycznym dochodzi do zmiany konfiguracji, zmiany polaryzacji i zaczynasz przyciągać do siebie doświadczenia zgodne z Twoimi nowymi programami, które świadomie sobie od teraz instalujesz.

W efekcie w Twoim życiu nastąpi seria synchronicznych wydarzeń, które finalnie doprowadzą Cię do upragnionych wspaniałych doświadczeń, zgodnych z Twoją intencją i pragnieniem.

KWANTOWY SKOK jest jak przekręcenie klucza w zamku zamkniętych drzwi. Nagle możemy je otworzyć. Twoja nadświadomość ma klucze do wszystkich zablokowanych w Tobie drzwi. Drzwi do pełnego zdrowia, drzwi do radości i pasji życia, drzwi do obfitości finansowej i sukcesu, drzwi do odmładzania ciała, do harmonijnych relacji, do cudownej miłości, drzwi do NIEBA NA ZIEMI…

Wystarczy, że sięgniemy po te wszystkie klucze i otworzymy wszystkie te drzwi, jedne po drugich. Wiem jak trudno jest to czasem zrobić samodzielnie, dlatego jestem tu,aby pomóc. Jeżeli trudno jest Ci sięgnąć po ten klucz bądź otworzyć dowolne zablokowane w Tobie drzwi, mogę pomóc Ci po niego sięgnąć, przekręcić klucz w drzwiach i pociągnąć za klamkę.

Kwantowe skoki prowadzą nas do życia pełnego cudów. Cuda nie zdarzają się w opozycji do praw natury, ale w opozycji do tego co my dotąd wiedzieliśmy o prawach natury. Seria kwantowych skoków aktywuje w nas geniusz. Stajemy się geniuszami w dowolnej dziedzinie, którą się zajmujemy i która jest naszą pasją. Zaczynamy odczuwać coraz głębszy wewnętrzny spokój i radość życia. Kwantowe skoki automatycznie aktywują w nas procesy samouzdrawiania i odmładzania.

Każdy kwantowy skok to kolejny szczebel na drabinie do Twojego Nieba na Ziemi, które zdecydowanie jest osiągalne dla każdego. Kwantowy Skok zaczyna się od Twojej decyzji, aby uwolnić stare ograniczenia, blokady mentalne i emocjonalne. Kolejny istotny czynnik decydujący o tym jak wysoki skok wykonasz to Twoja wewnętrzna gotowość na zmianę.

Dzięki KWANTOWYM SKOKOM świadomości: * przyciągamy do siebie obfitość * pogłębia się wewnętrzny spokój * rodzi się pasja i radość życia * aktywuje się geniusz * uzdrawianie i odmładzanie samoistnie aktywują się w ciele… i wiele innych

NIE ISTNIEJE PRZESZKODA, KTÓREJ KWANTOWY SKOK NIE MOŻE POKONAĆ. MUSIMY JEDYNIE ODWAŻYĆ SIĘ SKOCZYĆ

Każde nagranie, artykuł, książka, medytacja czy sesja, które publikuję i prowadzę oraz każdy obraz, który maluję, może poprowadzić Cię do KWANTOWEGO SKOKU ŚWIADOMOŚCI. Im więcej i im wyższych kwantowych skoków wykonasz, tym więcej cudów zaczniesz doświadczać w swoim życiu. Zobacz opinie osób, które doświadczały takich cudów po sesjach ze mną, czy to INDYWIDUALNYCH czy SESJACH AUDIO / KURSACH:

KWANTOWE SKOKI wspieram na wiele różnych sposobów, między innymi poprzez specjalnie skonstruowane prowadzone medytacje, tak zwane MEDYTACJE KWANTOWE publikowanych na kanale You Tube, na Facebooku, Instagramie, TikToku czy też tutaj na stronie w zakładce MEDYTACJE, ale także w formie publikowanych tu na blogu na stronie głównej ARTYKUŁÓW, a nawet OBRAZÓW. Prowadzę także SESJE INDYWIDUALNE (aktualnie online lub telefonicznie), w czasie których poprowadzę Cię w niezwykłą podróż pełną kwantowych skoków świadomości. Są to sesje szkoleniowe, gdzie uczę jak sam(a) możesz w prosty sposób stosować terapie kwantowe, aby uwolnić najgłębsze blokady w Twoim życiu. Moją specjalizacją jest uwalnianie blokad finansowych, blokad w relacjach z innymi ludźmi, blokad w odkryciu życiowej pasji, wyższych darów intuicyjnych i najwyższego potencjału, także uzdrawianie problemów zdrowotnych, blokad w działaniu, a także blokad w sferze zawodowej. Jeżeli czujesz, że brakuje Ci w życiu radości, spełnienia, sensu, inspiracji, zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi materiałami, które pomogą Ci w dokonywaniu kwantowych skoków, zachęcam do subskrybcji na samym dole strony pod tym artykułem, na kanale You Tube, Facebooku czy Instagramie. ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ PREZENT!

Z miłością i światłem, Agnieszka Noworolska

Scroll to Top