Niezwykły CYKL SPOTKAŃ LIVE Z SESJAMI KWANTOWYMI, gdzie będziemy wykorzeniać kluczowe blokady trzymające z dala od życia swoich marzeń – życia w NIEBIE NA ZIEMII, po które każdy z nas tutaj przyszedł. W trakcie spotkań będziemy uwalniać nawet najbardziej uparte blokady na miłość, obfitość, wewnętrzny spokój, pasję i wszystko, czego pragniesz z serca, aby żyć pełnią życia. Na bieżąco będę czytać pole kwantowe grupy, aby sesja kwantowa oczyszczała i aktywowała to co jest aktualnie najbardziej potrzebne dla każdego z uczestników.

Możesz uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach, zalecane jest jednak zachowanie ciągłości, jeżeli naprawdę zależy Ci na swoim NIEBIE NA ZIEMI. LICZBA MIEJSC NA KAŻDE SPOTKANIE JEST OGRANICZONA

Po zamówieniu otrzymasz mail z linkiem dostępu na platformę ClickMeeting i będziesz otrzymywać przypomnienia o zbliżającym się spotkaniu. Poprzez bezpieczne płatności PayU możesz opłacić przelewem, kartą (także zagraniczną), blikiem, Apple Pay/Google Pay/MasterPass, a nawet płatnością odroczoną (PayPo/Twisto)

OPINIE PO MOICH SESJACH GRUPOWYCH LIVE I KURSACH (to tylko niewielka część)

Scroll to Top