MISTRZ UZDRAWIANIA

CZY WIESZ, ŻE MASZ W SOBIE POTENCJAŁ UZDROWIENIA DOWOLNEGO PROBLEMU, Z KTÓRYM ZMAGASZ SIĘ W ŻYCIU? NIE WAŻNE CZY TO JEST ZDROWIE, SFERA ZAWODOWA, pasja, RELACJE… MAŁO TEGO, MOŻESZ TAKŻE POMÓC INNYM UZDRAWIAĆ ICH PROBLEMY… Możesz sprawić, że w życiu Twoim i innych zdarzą się cuda…

Słowo „cud” widzę i słyszę w niemal każdej wiadomości od osób po moich sesjach czy kursach. 

  • Nie brakuje osób, które uniknęły operacji, na którą już były skierowane,
  • Nie brakuje osób, które wyszły z depresji, uzależnień, ALERGII, 
  • Wiele osób doświadczało nagłych wzrostów finansowych, inne odkryły swoją pasję, a nawet przekuły ją w obfitość finansową. 
  • Wiele osób przyciągnęło do siebie wspaniałych partnerów… 
  • Nieraz słyszałam od osób po zakończeniu sesji, że czują niezwykłą LEKKOŚĆ, błogość, a po sesji czują w sobie dużo spokoju.

Wiele razy wystarczyła tylko jedna sesja, czasem zaledwie 15 min lub 30 minut.

Już od wielu miesięcy otrzymuję prośby o stworzenie kursu, w którym będę uczyć efektywnego uzdrawiania. 

KURS „MISTRZ UZDRAWIANIA” TO 7- TYGODNIOWY KURS ONLINE ZŁOŻONY Z OKOŁO 30 LEKCJI, A DODATKOWO ZAWIERA SPOTKANIA ZE MNĄ NA ŻYWO, ONLINE , W CZASIE KTÓRYCH odpowiem na najbardziej nurtujące pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości. DOSTĘP DO KURSU JEST NA 1 ROK, możesz realizować materiał we własnym tempie.

W RAMACH KURSU jest TAKŻE DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA, MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚCI OSÓB, KTÓRE TAKŻE SĄ W TYM KURSIE I KTÓRE MAJĄ PODOBNE CELE, DĄŻENIA I MARZENIA I KTÓRE DOSKONALE CIĘ ROZUMIEJĄ.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Stworzyłam go na prośbę terapeutów, ale także osób, pragną uzdrowić swoje życie i życie innych, bliskich, dla osób, które pragną wejść w swoje Mistrzostwo. W SWÓJ NAJWYŻSZY POTENCJAŁ. DLA OSÓB, KTÓRE PRAGNĄ DOŚWIADCZAĆ W ŻYCIU CUDÓW. I KTÓRE PRAGNĄ OTWIERAĆ NA TE CUDA INNYCH LUDZI. Także dla osób, Które są na ścieżce Oświecenia.

I Jeżeli czujesz, że to co tu mówię bardzo z Tobą rezonuje, to z pewnością jest dla Ciebie.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

KURS MOŻNA OPŁACAĆ W RATACH (także 0%) ZA POŚREDNICTWEM PayU – INSTRUKCJA

Istnieje także możliwość płatności ratalnej za pośrednictwem PayPal, dla osób zza granicy, które nie mają możliwości wzięcia rat z PayU. Napisz bezpośrednio wiadomość, a otrzymasz link do płatności

Będzie też możliwość otrzymania certyfikatu po zakończeniu kursu.

Po zakupie kursu faktura VAT jest wysyłana automatycznie na maila (nawet, jeżeli nie potrzebujesz). Upewnij się, że podajesz prawidłowy adres e-mail i dane do faktury.

MISTRZ UZDRAWIANIA to największy z moich kursów. Dzielę się w nim swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. CO ZNAJDZIESZ W KURSIE?

  • Nie zabraknie instrukcji i demonstracji najpotężniejszych narzędzi uzdrawiania, z których wiele odkrywałam sama przez lata pracy ze sobą i z ludźmi, inspirując się wiedzą i naukami największych uzdrowicieli, jacy chodzili po Ziemi. To dlatego tak wiele osób po sesji ze mną doświadcza cudów, a nawet cudownych uzdrowień (wiele opinii możesz przeczytać w zakładce OPINIE).
  • Nie zabraknie naukowych podstaw uzdrawiania, będę odnosić się do fizyki kwantowej, którą studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  • W kursie znajdą się także mocne sesje kwantowe w celu dotarcia do swojego najwyższego potencjału uzdrawiania
  • Z pewnością będzie także moduł na temat pracy z ludźmi i o tym jak nie brać na siebie „cudzych obciążeń”, co często towarzyszy pracy wielu terapeutów. 
  • Nie zabraknie modułu poświęconemu komunikacji z polem kwantowym, odczytom z pola i poszerzaniu percepcji pozazmysłowej w celu rozpoznawania źródłowych przyczyn problemów, zarówno swoich jak i innych ludzi.

ZAWARTOŚĆ KURSU (wstępny plan, może ulec rozbudowie)

Istnieje także możliwość płatności ratalnej za pośrednictwem PayPal, dla osób zza granicy, które nie mają możliwości wzięcia rat z PayU. Napisz bezpośrednio wiadomość, a otrzymasz link do płatności

Scroll to Top