Nazywam się Agnieszka Noworolska. Jestem absolwentką Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (ze specjalizacją bazującą na fizyce kwantowej)

W ramach pracy dyplomowej obrazowałam nanomateriały samoorganizujące. Wyniki mojej pracy zostały opublikowane wraz z grupą chemików z Uniwersytetu Harvarda w 2 publikacjach naukowych, pod kierownictwem profesora o największej na świecie liczbie cytowań publikacji naukowych, który był także naukowcem na MITPublikacje można zobaczyć na moim profilu naukowym na Research Gate.

Sukces moich badań zawdzięczam jednej sesji kwantowej, którą wykonałam w laboratorium po wielu tygodniach niepowodzeń. Spektakularny efekt tej sesji pojawił się po zaledwie 2 minutach. Od tego momentu wiedziałam, że nie jestem tu po to, aby być naukowcem, ale po to, aby pokazać innym jak kwantowa natura naszej rzeczywistości pozwala nam tworzyć cuda, które tak naprawdę są czymś zupełnie normalnym. 

Wiedzę o kwantowej naturze naszej świadomości i umysłu przeniosłam z laboratorium fizyki do codziennego życia – swojego i tysięcy osób, które dzięki mojej pomocy doświadczyły już wielu tak zwanych cudów. Nie brakuje osób, które dzięki mojej pomocy uniknęły operacji, wyszły z depresji, uzależnień, otworzyły się na obfitość finansową, znalazły wymarzoną pracę, pasję, miłość, doznały wewnętrznego spokoju i lekkości jakiej dotąd nie czuły. Zobacz efekty moich sesji – TUTAJ. Z mojej pomocy korzystali już terapeuci, psychologowie oraz lekarze.

Mimo mojego ścisłego umysłu od zawsze byłam „duszą artysty”. Uwielbiałam rysować i malować, czasem wygrywałam jakieś lokalne artystyczne konkursy, a moją specjalizacją były karykatury, o bardzo wysokim stopniu podobieństwa. Dziś tworzę obrazy, które wywołują w nas kwantowe skoki świadomości, które uzdrawiają, działając analogicznie do moich sesji kwantowych, co potwierdzają reakcje posiadaczy moich obrazów (zobacz w zakładce ART).

Szczegóły odnośnie mojego wykształcenia:

Absolwentka Fotoniki i Nanotechnologii (studia drugiego stopnia) Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, współautorka publikacji dotyczących badań nanostruktur samoorganizujących opublikowanych we współpracy z grupą badawczą z Harvard University. Spis publikacji dostępny jest na profilu Research GateStudiowałam także Inżynierię Biomedyczną na AGH oraz Fizykę Stosowaną na Westfälische Wilhelms-Universität Münster.

Scroll to Top