Nazywam się Agnieszka Noworolska. Jako absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (ze specjalizacją bazującą na fizyce kwantowej) od kilkunastu lat wykonuję sesje kwantowe i uczę jak uzdrawiać siebie i innych oraz jak wykonywać kwantowe skoki świadomości. Nie brakuje osób, które po moich sesjach i kursach (także w formie nagrań) uniknęły operacji, wyszły z depresji, uzależnień, otworzyły się na obfitość finansową, znalazły wymarzoną pracę, pasję, miłość i zaczęły doświadczać w swoim życiu cudów, wewnętrznego spokoju i lekkości jakiej dotąd nie czuły. Już tysiące osób zmienia swoje życie na lepsze i doświadcza cudów z pomocą prowadzonych przeze mnie SKOKÓW KWANTOWYCH. ZOBACZ NIEZWYKŁE OPINIE. Szczegóły odnośnie mojego wykształcenia, sukcesów naukowych i dyplomy na dole strony.

Kwantowe skoki pozwoliły mi doświadczać czegoś, co uznawałam za niemożliwe. Jeden z przykładów dotyczy dziedziny sportu: z małej dziewczynki, która w szkole była jednym z najmniej sprawnych fizycznie dzieci, po 20 latach zdobyłam mistrzostwo Polski w jiu-jitsu brazylijskim (w swojej kategorii), w najskuteczniejszej sztuce walki na świecie będącej ważnym elementem szkolenia kadr policyjnych (zdjęcia na dole strony).

Moja historia jest bogata w wiele niezwykłych manifestacji, które rozpoczęły się w momencie mojego pierwszego największego kwantowego skoku w wieku 14 lat. Co wtedy się zdarzyło i jakie cuda działy się potem – swoją historię opowiadam w KURSIE MANIFESTACJI OBFITOŚCI dostępnym online. Moja historia doprowadziła do łez wzruszenia wiele osób biorących udział w kursie. Zobacz komentarze, które padały na czacie w czasie Kursu na żywo:

Absolwentka Fotoniki i Nanotechnologii (studia drugiego stopnia) Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, współautorka publikacji dotyczących badań nanostruktur samoorganizujących opublikowanych we współpracy z grupą badawczą z Harvard University. Spis publikacji dostępny jest na profilu Research GateStudiowałam także Inżynierię Biomedyczną na AGH oraz Fizykę Stosowaną na Westfälische Wilhelms-Universität Münster.

XII Mistrzostwa Polski BJJ, Październik 2016, Legionowo

 

Maluję także obrazy

Scroll to Top