Na czym polega sesja kwantowa?

Autor: Agnieszka Noworolska, absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, mgr Fotoniki i Nanotechnologii, terapeutka kwantowa (od kilkunastu lat)

Sesje kwantowe uwalniają wszelkie ograniczenia w aspekcie zdrowia, psychiki, relacji międzyludzkiej, sfery zawodowej, finansowej i wielu innych. To dzięki nim miliony ludzi na świecie doświadcza cudownych uzdrowień i niezwykłych transformacji w swoim życiu. Doświadcza tego także tysiące osób korzystających z moich sesji kwantowych, o czym świadczą liczne niesamowite komentarze i OPINIE

Sesje kwantowe wykonuję aktualnie głównie w formie nagrań lub w grupach. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie zawiera takie samo pole energo-informacyjne jak w przypadku spotkania na żywo, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz nagrania sesji.

Na czym polega sesja kwantowa?

Mechanizmy zachodzące w prowadzonych przeze mnie sesjach kwantowych bazują na odkryciach fizyki kwantowej, którą studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dekodowanie szkodliwych wzorców i wspomnień komórkowych z podświadomości zachodzi w wyniku połączenia z nadświadomością osoby korzystającej z sesji oraz w wyniku korzystania z bardzo zaawansowanych narzędzi kwantowych (w dużym stopniu z moich autorskich) do oczyszczania pola kwantowego, a także do zmiany jego konfiguracji w taki sposób, aby naturalnie przyciągało doswiadczenia jakich się pragnie z serca. Proces ten jest sterowany przez nadświadomość osoby, która korzysta z sesji, dlatego wszystko co dzieje się podczas procesu jest w zgodzie z najwyższym dobrem danej osoby. O nadświadomości i jej niezwykłej mocy mówił już jeden z  najwybitniejszych psychiatrów w historii świata – Carl Gustav Jung. Uwalnianie blokad zachodzi z poziomu nadświadomością w wyniku jej interakcji z tak zwanym w fizyce polem energii punktu zerowego, gdzie dochodzi do wymiany nieprawidłowych wzorców/algorytmów/matryc na wzorce prawidłowe, zdrowe i harmonijne. Następnie to co zostaje wykonane przez nadświadomość na polu kwantowym przenosi się na płaszczyznę ciała fizycznego, gdyż reakcjami w ciele rządzą kwantowe pola komórkowe – jak stwierdził prof. Murray Gell-Mann, laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki (1969). Procesy kwantowe mają wpływ na wszystkie poziomy naszej istoty – fizyczny, emocjonalny, mentalny, energetyczny i duchowy. Kiedy w wyniku pracy z nadświadomością zmieniamy konfigurację na tych wszystkich poziomach jednocześnie – zadziewają się intensywne kwantowe skoki i dokonuje się uzdrowienie wielu obszarów naszego życia, w zależności od tego na ile jesteśmy gotowi na uzdrowienie. Czasem efektem skoków kwantowych jest po prostu zmiana naszego postrzegania rzeczywistości/filtrów percepcyjnych umysłu, co z kolei ma wpływ na to jaką rzeczywistość będziemy dla siebie kreować, co również jest niezwykle ważne, bo to nasze postrzeganie/nasze myśli/odczucia są tymi elementami budulcowymi naszej rzeczywistości. W czasie sesji dekodowanych jest wiele świadomych i nieświadomych destruktywnych przekonań, filtrów percepcyjnych oraz licznych mechanizmów obronnych i zablokowanych emocji, także wiele negatywnych zewnętrznych wpływów, takich jak tzw. klątwy/uroki/złorzeczenia (które są programami implementowanymi w polu kwantowym), a które trzymają z daleka od wymarzonej rzeczywistości czy doskonałego zdrowia. Dzięki sesjom kwantowym można dekodować także szereg aspektów przejętych z tak zwanych pól morficznych – np. pola rodowego, pola narodowego, pola danej płci, a także z innych inkarnacji czy też z globalnej świadomości. Z uwagi na wielopłaszczyznowe działanie procesu często jest on wysoce skuteczny, co potwierdzają liczne opinie na mojej stronie czy mediach społecznościowych.

Dzięki moim odkryciom i doświadczeniu w ramach sesji kwantowych pomogłam innym wyjść z wieloletnich uzależnień, depresji, różnego rodzaju bóli w ciele, poprawić urodę, odmłodzić ciało, przyciągnąć niespodziewane pieniądze, wymarzoną relację, a także osiągać sukcesy na wielu płaszczyznach, nawet po zaledwie jednej sesji, co można zobaczyć w OPINIACH.

W czasie sesji na żywo grupowych (indywidualnych już nie wykonuję) często wykonuję odczyty z pola kwantowego, które pomagają zrozumieć dlaczego dana blokada/problem zaistniał w naszej rzeczywistości, dzięki czemu znacząco poszerza to samoświadomość i pozwala odpuścić wiele emocji i blokad. Następnie kolejno dekodowane są odkryte w ten sposób blokady. Często jednak jesteśmy w stanie zdekodować i zreinstalować wiele blokad bez konieczności uświadamiania sobie gdzie leży źródło problemu. Każdy etap procesu jest kierowany przez nadświadomość, z którą intensywnie się komunikuję i zawsze zadziewa się maksymalna transformacja, na jaką na dany moment masz w sobie gotowość.

Zobacz więcej w moim artykule o PSYCHOLOGII KWANTOWEJ.

JAKIE SĄ EFEKTY SESJI?

Pomimo wielu przypadków niezwykłych uzdrowień/transformacji, których część można zobaczyć w OPINIACH O MOJEJ PRACY oraz na https://www.instagram.com/stories/highlights/18174454513174644/ nie mogę obiecać ani zagwarantować natychmiastowych pożądanych efektów. Nikt nie może zagwarantować nam oczekiwanych rezultatów. Ważne, aby pamiętać, że pewne przyczyny/blokady są głębiej zakorzenione i że jeżeli mamy duży bagaż energetyczny/emocjonalny/mentalny do zrzucenia – ciało fizyczne nie jest w stanie wyprowadzić tych wszystkich blokad naraz, ponieważ ma ograniczoną przepustowość energetyczną, dlatego oczyszczanie może być rozłożone w czasie i dlatego czasem bardziej zauważalne efekty będą widoczne dopiero po dłuższym czasie (nawet tygodniach, miesiącach i dłużej). Efekty też nie zawsze są widoczne z perspektywy umysłu czy ego. Aby kwantowe skoki zadziewały się na głębszych poziomach, musi być wewnętrzna gotowość i otwartość. Czasem świadomie może wydawać się, że jesteśmy gotowi i otwarci, a jednak umysł i ego bronią się przed procesem i mogą ograniczać działanie. W wielu przypadkach będzie wymagana głębsza praca, także (a może zwłaszcza) samodzielna. O samodzielnej pracy i narzędziach kwantowych do pracy własnej z mechanizmami obronnymi umysłu i ego oraz z przyczynami problemów mówię w KURSIE OCZYSZCZANIA UMYSŁU.

Efekty sesji nie zawsze przychodzą w taki sposób w jaki oczekujemy, ale ZAWSZE zadziewa się transformacja. Kluczowe jest zaufanie, że proces uzdrawiania jest kierowany przez Twoją nadświadomość/najwyższą boską świadomość, która wie najlepiej co jest dla Ciebie ważne i potrzebne. Otwórz się na to, że proces transformacji może podziałać na inne aspekty/obszary życia, nawet, jeżeli zamierzone efekty nie są widoczne od razu. Ważne, aby odpuścić oczekiwania i otworzyć się na ten niezwykły dar. Oczekiwania mogą ograniczyć proces, bo to Ty sam(a) z poziomu swojej świadomości i podświadomości kreujesz swoją rzeczywistość, co wyjasniam szerzej w TYM ARTYKULE.

Ewentualne kolejne sesje warto wykonywać w odstępach 2-4 tygodni lub dłuższych (w przypadkach problemów natury zdrowotnej można częściej). Z doświadczenia w pracy z ludźmi często obserwuję, że efekty sesji są wyraźniej odczuwalne po kilku spotkaniach, jednak przede wszystkim posłuchaj intuicji czy czujesz, że chcesz kontynuować spotkania ze mną.

Podczas sesji mogą, ALE NIE MUSZĄ wystąpić różne odczucia na poziomie ciała fizycznego, takie jak mrowienie, dreszcze, uczucie zimna/ciepła, zawroty głowy, lekkie kłucia/bóle, senność, ziewanie i tym podobne. Są to objawy naturalne i przejściowe. Także po sesji mogą, ale nie muszą wystąpić efekty oczyszczania organizmu, czasem nawet spadki nastroju, ponieważ może następować oczyszczanie głęboko ukrytych i wypartych emocji. Jedne osoby poczują się świetnie i spokojnie, inne przez pewien czas może nawet wręcz przeciwnie i nie ma tutaj żadnej reguły, ponieważ każdy jest inny i reaguje inaczej. Pozwól sobie na wszystko czego doświadczasz i im pełniej to zaakceptujesz, tym większe poczujesz uwolnienie. Niezależnie od tego czy coś czujesz czy nie – efekty procesu ewoluują i mogą pojawiać się czasem nawet w bardzo niespodziewanych obszarach.

Ty też możesz nauczyć się wykonywać sesje kwantowe, aby pomóc sobie i innym doświadczać cudów

Scroll to Top