REGULAMIN UDZIAŁU W SESJI KWANTOWEJ

 1. Sesje kwantowe prowadzone przez KWANTOWY SKOK NIE SĄ PRZEZNACZONE DLA:
  • Osób, które obwiniają innych, a więc które nie biorą świadomej odpowiedzialności za siebie i swoje życie
  • Osób z zaburzeniami psychicznymi, chorobami psychicznymi lub tendencjami do powyższych
  • Osób z silnymi stanami lękowymi i atakami paniki
  • Osób przyjmujących leki psychotropowe/ antydepresanty (chyba, że przyjmujesz, ale już korzystałeś z sesji kwantowych i wiesz, że Ci służą)
  • Osób, które mają wygórowane oczekiwania co do efektów sesji kwantowych
  • Osób oczekujących, że ktoś uzdrowi i naprawi ich całe życie za nich, a ich świadoma praca ze sobą nie jest konieczna
   • W przypadku takich osób proces kwantowy będzie bardzo trudny o ile w ogóle możliwy do wykonania, a jego efekty mogą być wręcz przeciwne do zamierzonych
 2. Zasada działania sesji kwantowych KWANTOWY SKOK opisana jest TUTAJ.
 3. Instrukcje dotyczące korzystania z sesji kwantowych w formie nagrań opisane są TUTAJ. Jeżeli masz pytania odnośnie korzystania z sesji kwantowych w formie nagrań – odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
 4. Sesja nie stanowi porady lekarskiej i nie ma na celu zastąpienia konwencjonalnych metod leczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz poważnych zaburzeń zdrowotnych czy psychicznych zalecam, aby w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem.
 5. Pomimo wielu przypadków niezwykłych uzdrowień/transformacji, których część można zobaczyć w Opiniach o mojej pracy: https://kwantowyskok.pl/opinie-o-mojej-pracy/ oraz na moich mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/stories/highlights/18174454513174644/ nie mogę obiecać ani zagwarantować natychmiastowych pożądanych efektów. Ważne, aby pamiętać, że pewne przyczyny/blokady są głębiej zakorzenione i może być wymagana bardziej regularna praca, bądź efekty wykonanej sesji będą widoczne dopiero po dłuższym czasie (nawet tygodniach, miesiącach i dłużej).
 6. Uzdrawianie nie zawsze przychodzi w sposób, jakiego oczekujemy i nie zawsze będzie zauważalne, ale ZAWSZE zachodzi. Kluczowe jest zaufanie, że proces uzdrawiania jest kierowany przez Twoją nadświadomość/najwyższą świadomość, która wie najlepiej co jest dla Ciebie ważne i potrzebne. Otwórz się na to, że proces transformacji może podziałać na inne aspekty/obszary życia, nawet, jeżeli zamierzone efekty nie są widoczne od razu. Ważne, aby odpuścić oczekiwania i otworzyć się na działanie sesji.
 7. Podczas sesji mogą, ALE NIE MUSZĄ wystąpić różne odczucia na poziomie ciała fizycznego, takie jak mrowienie, dreszcze, uczucie zimna/ciepła, zawroty głowy, lekkie kłucia/bóle, senność, ziewanie i tym podobne. Są to objawy naturalne i przejściowe. Także po sesji mogą, ale nie muszą wystąpić efekty oczyszczania organizmu, ale także oczyszczania emocjonalnego, u niektórych osób mogą pojawiać się trudne stany emocjonalne jako etap oczyszczania i to jest przejściowe (zazwyczaj trwa kilka dni). W razie poważnych zaburzeń zdrowotnych czy psychicznych należy skontaktować się z lekarzem. Więcej o efektach sesji przeczytasz TUTAJ.
 8. Płatność odbywa się przed sesją, za pomocą bezpiecznych płatności Stripe, PayPal także z możliwością płatności odroczonej lub na raty (instrukcję płatności na raty przeczytasz TUTAJ). W przypadku problemów z płatnością online jest możliwość dokonania przelewu tradycyjnego, w tym celu należy skontaktować się z nami mailowo.
 9. Po dokonaniu płatności na podany adres mailowy przyjdzie potwierdzenie zamówienia z danymi dostępu do sesji. Ważne, aby sprawdzić SPAM lub inne foldery. Upewnij się, że podczas zamówienia podajesz prawidłowy adres mailowy, w przeciwnym wypadku wiadomość nie dojdzie automatycznie.
 10. Płatność za wykonaną sesję jest bezzwrotna.
 11. Zanim zamówisz sesję – upewnij się, że jesteś gotowy/a i zdeterminowany/a do tego, aby uwolnić wszystko co blokuje Cię przed życiem w wolności, szczęściu i obfitości, nawet, jeżeli proces dotarcia do tego miałby oznaczać nie tylko wzloty, ale także upadki. Proces wznoszenia świadomości i oczyszczania podświadomości bywa momentami bardzo trudny, dlatego trzeba być wewnętrznie, psychicznie, mentalnie i emocjonalnie gotowym na taki proces.
 12. Biorąc udział w sesji akceptujesz, że TWOJA ŚWIADOMOŚĆ JAKO KWANTOWY OBSERWATOR TWORZY KAŻDY ELEMENT TWOJEJ RZECZYWISTOŚCI W AKCIE KWANTOWEJ OBSERWACJI, W WYNIKU WYBORU (ŚWIADOMEGO LUB CZĘŚCIEJ NIEŚWIADOMEGO) I WSZYSTKO CO ZADZIEJE SIĘ W TWOIM ŻYCIU, TAKŻE PO SESJI, JEST EFEKTEM TWOICH ŚWIADOMYCH LUB NIEŚWIADOMYCH WYBORÓW, WSZYSTKO W TWOJEJ RZECZYWISTOŚCI JEST TWOJĄ KREACJĄ. JEDYNIE MY SAMI PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO DZIEJE SIĘ W NASZYM ŻYCIU. JEŻELI NASZE ŻYCIE JEST PEŁNE PROBLEMÓW I CIERPIENIA TO ZNACZY, ŻE MY SAMI NIEŚWIADOMIE WYBRALIŚMY JE PRZEZ PRYZMAT POCZUCIA WINY, KTÓRE JEST BARDZO GŁĘBOKO WYPARTE I NIEŚWIADOME.

W przypadku akceptacji WSZYSTKICH powyższych punktów – zamów wybraną przez siebie sesję kwantową. W razie wątpliwości co do wyboru sesji kwantowej – napisz do nas.

Scroll to Top