Uzdrów rany odrzucenia i otwórz się w pełni na miłość i obfitość

Jeżeli miałabym polecić Ci tylko jedną sesję ze wszystkich, które mam, to zdecydowanie byłaby to ta – RANY ODRZUCENIA. Jeżeli masz już inne lub chcesz mieć też inne moje sesje – ta zdecydowanie zwiększy efektywność wszystkich pozostałych.

Każdy nosi w sobie głębokie rany odrzucenia, które rzutują na każdy obszar życia. U większości ludzi są one mocno wypierane, bo były tak bolesne, że zostały zepchnięte w najgłebsze zakamarki podświadomości.

Zamiast rozdrapywać swoje rany odrzucenia – po prostu użyj potęgi uzdrawiającej mocy swojej Nadświadomości i uwolnij się z tych ran, bez grzebania w nich i roztrząsania tego co było.

Reakcje uczestników sesji kwantowej "RANY ODRZUCENIA"

Sesja ta uzdrawia głębokie rany odrzucenia, nie tylko przez innych, przez świat, ale przede wszystkim przez samego siebie. Bo kiedy my odrzucamy siebie na pewnym głębokim nieświadomym poziomie, to świat nam to pokaże, stąd inni będą nas odrzucać. Dzięki temu sesja otwiera na samego siebie, na świat, na relacje, na nowe możliwości, sukcesy, obfitość…

Co uzdrawiamy w tej sesji?

 • Rany odrzucenie przejęte z rodu/od przodków
 • Rany odrzucenia przejęte z pól morficznych/masowej świadomości
 • Odrzucenie przez rodziców (np. bycie niechcianym/nieplanowanym dzieckiem, nie tej płci itd)
 • Rany odrzucenia z dzieciństwa, poczucie bycia niepotrzebnym, nieważnym
 • Odrzucenie przez rodzeństwo
 • Odrzucenie przez równieśników w szkole (ze względu na wygląd, złe wyniki w nauce, pochodzenie itd)
 • Odrzucenie/nieuznanie przez nauczycieli (które odbija się echem w byciu odrzucanym przez szefów/potencjalnych pracodawców w rozmowach kwalifikacyjnych itd)
 • Odrzucenie przez sympatię, pierwsze miłości w młodości, co rzutuje na aktualne wzorce relacyjne/blokady na relacje
 • Odrzucenie przez partnerów, bycie niedocenianym, lekceważonym, ignorowanym, także zdrady, odrzucanie przez partnera dla innych
 • Odrzucenie przez największą miłość – tą jedyną/jedynego
 • Odrzucenie przez świat, życie, a nawet Boga
 • Upokorzenie i wstyd związane z odrzuceniem
 • Poczucie winy związane z ranami odrzucenia
 • Lęki związane z odrzuceniem i mechanizmy obronne wynikające z ran odrzucenia – strach przed oceną, PRAGNIENIE BYCIA NIEWIDOCZNYM, NIEZAUWAŻALNYM – bo wtedy nikt nie oceni, nie zrani. Lęk przed bliskością w relacjach/potencjalnych relacjach.
 • ODRZUCANIE SAMEGO SIEBIE

Na koniec wykonywana jest mocna aktywacja Boskiej matrycy uzupełniająca Twoje pole w nowe wzorce – odwagi, spokoju, miłości do siebie, zaufania, a także w celach ochronnych.

Moc, która przeszła przeze mnie podczas nagrywania sesji była niezwykła i tą moc zdecydowanie czuć po każdym odsłuchiwaniu. To jest absolutny MUST HAVE!

Czas trwania: 50 min, Czas dostępu: 3 lub 6 miesięcy (w zależności od wybranego wariantu)

Co piszą osoby słuchające moich sesji kwantowych audio? (to tylko wybrane z setek opinii)

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top