MANIFESTACJA OBFITOŚCI

KURS TO POTĘŻNA DAWKA WIEDZY, ENERGII I TRANSFORMACJI, KTÓRA POZWALA DOŚWIADCZAĆ W ŻYCIU OBFITOŚCI, CUDÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ. CO ZAWIERA?

 • NAUKOWE WYJAŚNIENIE MANIFESTACJI JAKO PROCESU TWÓRCZEGO (W KONTEKŚCIE FIZYKI KWANTOWEJ)
 • Kluczowe elementy EFEKTYWNEJ MANIFESTACJI w oparciu o prawo przyciągania i prawo założenia, także w oparciu o interpretację mechaniki kwantowej wielu światów, linii czasowych i PRZESKOKACH KWANTOWYCH NA WYMARZONĄ LINIĘ CZASU
 • SESJĘ KWANTOWĄ, W KTÓREJ DEKODUJEMY PRAWIE 40 ZŁOŻONYCH BLOKAD NA MANIFESTACJE WSZELKIEJ OBFITOŚCI CZY TEŻ MARZEŃ
 • TECHNIKI KWANTOWE DO SAMODZIELNEGO ODKRYWANIA I DEKODOWANIA W SOBIE BLOKAD NA EFEKTYWNE MANIFESTACJE
 • TECHNIKI KWANTOWE KODOWANIA NOWYCH WZORCÓW, KTÓRE MOGĄ ZNACZĄCO PRZYSPIESZYĆ MANIFESTACJE
 • CIEKAWE PYTANIA I ODPOWIEDZI
 • MOJĄ HISTORIĘ OBFITUJĄCĄ W CUDOWNE MANIFESTACJE, KTÓRA WIELU UCZESTNIKÓW DOPROWADZIŁA DO WZRUSZENIA. Nigdzie indziej nie opowiadałam tej historii w takich szczegółach.                                                   

DLA KOGO JEST TEN KURS?

KURS JEST DLA OSÓB ZDETERMINOWANYCH I ODWAŻNYCH, które nie boją się mierzyć z ukrytymi w sobie blokadami na manifestację swoich marzeń. JEŻELI JESTEŚ TAKĄ OSOBĄ – ZAPRASZAM CIĘ W NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ – W KWANTOWY SKOK DO SPEŁNIENIA TWOICH NAJSKRYTSZYCH, NAJWIĘKSZYCH I NAJŚMIELSZYCH MARZEŃ.

CO DA CI TEN KURS?

 • WIĘKSZE POCZUCIE SPRAWCZOŚCI, MOCY TWÓRCZEJ
 • WIĘKSZE POCZUCIE SPOKOJU I RADOŚCI W TU I TERAZ
 • DOWIESZ SIĘ JAK PODŚWIADOMIE SABOTUJESZ SWOJE MANIFESTACJE. DOTRZEMY DO PROGRAMÓW I BLOKAD, O KTÓRYCH NIGDY WCZEŚNIEJ NIE SŁYSZAŁEŚ!
 • W RAMACH SESJI KWANTOWEJ ZACZNIESZ WYKORZENIAĆ Z SIEBIE TEN SABOTAŻ I WSZELKIE UKRYTE BLOKADY NA MANIFESTACJĘ OBFITOŚCI
 • POZNASZ NIEZWYKLE PROSTE TECHNIKI KWANTOWE DO KODOWANIA AFIRMACJI, W CELU ZNACZĄCEGO PRZYSPIESZENIA ICH REALIZACJI
 • DOWIESZ SIĘ JAK SKUTECZNIE SAMODZIELNIE PRACOWAĆ Z GŁĘBOKIMI PODŚWIADOMYMI BLOKADAMI NA MANIFESTACJE
 • DZIĘKI KURSOWI MOŻESZ DOKONAĆ GŁĘBOKIEJ WEWNĘTRZNEJ TRANSFORMACJI I ZNACZĄCO PRZYSPIESZYĆ WIELE MANIFESTACJI, nad którymi być może pracujesz od dłuższego czasu bez większych efektów. KLUCZEM JEST ZROZUMIENIE CO BLOKUJE CIĘ U ŹRÓDŁA I TEGO ZDECYDOWANIE DOWIESZ SIĘ NA KURSIE. ALE TYLKO WTEDY, KIEDY JESTEŚ NAPRAWDĘ GOTÓW NA TRANSFORMACJĘ.

ZOBACZ REAKCJE OSÓB PO I PODCZAS KURSU

KURS I SESJA KWANTOWA TO NAGRANIA SESJI GRUPOWEJ LIVE. Sesje kwantowe w grupie mają dużą moc (moc kolektywnej intencji), co pokazuje wiele niezwykłych reakcji i opinii osób po takich sesjach (także osób, które słuchały jedynie nagrań sesji). Nagranie sesji live działa tak samo jak udział na żywo, gdyż do tego pola Energo-informacyjnego mającego naturę kwantową mamy dostęp niezależnie od tego gdzie i kiedy słuchamy nagrania

WAŻNE INFO I ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZAS TRWANIA: zaledwie 3h. Moim priorytetem jest dać Ci największą wartość i najszybsze efekty w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym rewelacyjne efekty 🙂

Po ZAMÓWIENIU DOSTĘPU otrzymasz mail z danymi dostępu (JEŻELI ZAMAWIAŁEŚ JUŻ INNE MOJE KURSY I SESJE KWANTOWE LUB E-BOOK – DANE DOSTĘPU SĄ TE SAME CO DO PIERWSZEGO ZAMÓWIONEGO KURSU/SESJI/E-BOOKA NA PLATFORMIE KURSOWEJ). JEŻELI NIE WIDZISZ MAILA, SPRAWDŹ SPAM, OFERTY, POWIADOMIENIA I INNE FOLDERY W MAILU.

Zalecane jest co najmniej kilkukrotne korzystanie z Sesji Kwantowych zawartych w Kursie. JAK CZĘSTO STOSOWAĆ? SŁUCHAJ INTUICJI – DLA JEDNYCH ODPOWIEDNIA CZESTOTLIWOŚĆ TO BĘDZIE RAZ NA TYDZIEŃ, DLA INNYCH CZĘŚCIEJ, DLA INNYCH 1 NA 2 TYGODNIE, ALBO RZADZIEJ. NIE MA REGUŁY, BO KAŻDY JEST INNY.

POSŁUCHAJ WIĘCEJ O TYM JAK WYKREOWAĆ ŻYCIE SWOICH MARZEŃ

Kursy można opłacać w ratach bądź po 30/40 dniach przez PayU (PayPo/Twisto)

MOIM PRIORYTETEM JEST DAĆ CI NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCI I NAJSZYBSZE EFEKTY

Jako absolwentka Fotoniki i Nanotechnologii (dziedzin nauki operujących na FIZYCE KWANTOWEJ) Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, od ponad 10 lat zajmuję się terapiami kwantowymi, w celu wykorzeniania źródłowych przyczyn problemów zdrowotnych i życiowych.

Nie brakuje osób, które po sesji ze mną uniknęły operacji, wyszły z depresji, uzależnień, otworzyły się na obfitość finansową, miłość i zaczęły doświadczać w swoim życiu cudownych doświadczeń, wewnętrznego spokoju i lekkości jakiej dotąd nie czuły. Manifestacje tych osób weszły na zupełnie inny poziom, wiele jest wręcz natychmiastowych, a jeżeli chodzi o te większe manifestacje – jest w nich spokój jakiego nie było i pewność, że to się zamanifestuje, prędzej, czy później. Nie ma już tego oporu, bo te osoby i tak wiedzą, że to się stanie, nawet, jeżeli nie mają jeszcze dowodu na to. Ale czują to dużo mocniej, wyraźniej niż wcześniej. I to jest ekscytujące, jednocześnie pozwala im cieszyć się bardziej z bycia tu i teraz. Ponadto ich intuicja się wyostrza, więc są bardziej otwarte na prowadzenie w kierunku tych wyższych manifestacji. ZOBACZ WIĘCEJ NIEZWYKŁYCH OPINII O MOJEJ PRACY:

Scroll to Top