JESTEŚ GENIUSZEM. WIESZ DLACZEGO TEGO JESZCZE NIE DOŚWIADCZASZ?

Thomas Edison, wynalazca żarówki, jako dziecko został uznany za opóźnionego w rozwoju i wyrzucony ze szkoły. Pewnego dnia nauczyciel wręczył mu kartkę, aby Thomas przekazał ją swojej matce. Na kartce było napisane: “Pani syn jest opóźniony w rozwoju. Nie wpuścimy go więcej do szkoły”. Kiedy mały Thomas zobaczył łzy w oczach matki czytającej treść kartki, poprosił, aby przeczytała co jest na niej napisane. Matka zaczęła czytać:

„Pani syn jest geniuszem. Ta szkoła jest za mała dla niego i nie ma wystarczająco dobrych nauczycieli by go uczyć. Proszę by go pani uczyła sama”.

Z wiary dziecka w to, że jest geniuszem, zrodził się geniusz.

Gdy po wielu latach Edison odnalazł kartkę i przeczytał jej prawdziwą treść, płakał godzinami, po czym zapisał w swoim dzienniku: “Thomas Alva Edison był dzieckiem opóźnionym w rozwoju, które dzięki bohaterskiej matce zostało geniuszem stulecia.”

Ilu geniuszy zostało stłamszonych w dzieciństwie przez bezlitosny system nauczania? Zakładając, że jakieś 0,01% społeczeństwa byłoby uznawane za geniuszy, to pozostałe 99,99% pozostaje geniuszami z podciętymi skrzydłami. Każdy człowiek na ziemi ma w sobie potencjał geniuszu, ale u porażającej większości potencjał ten pozostaje nieaktywny przez całe życie.

Geniusz już w Tobie jest i możesz go odkryć zdejmując zasłony wątpliwości, krytyki, lęków i kłamstw na temat tego kim jesteś. Jesteś kimś nieprawdopodobnie potężeniejszym niż myślisz, niż wpajano Ci od dziecka. Zapraszam Cię w przestrzeń, w której Twój geniusz może się ujawnić:

Jeżeli chcesz wziąć udział w DARMOWYCH SESJACH LIVE, które pomogą Ci wykonać KWANTOWY SKOK ŚWIADOMOŚCI i uwolnić się od ograniczeń, które nie pozwalają Ci pójść naprzód, blokują Twój geniusz, spędzają sen z powiek, ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI na samym dole strony pod tym artykułem, a także na kanale You Tube, Facebooku czy Instagramie.

DZIĘKUJĘ, Agnieszka

Leave a Comment

Scroll to Top