JESTEŚ CUDEM. JAKIM CUDEM JESZCZE TEGO NIE WIESZ?

Możemy tworzyć cuda, bo sami nimi jesteśmy. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że cuda nie zdarzają się w opozycji do natury, tylko w opozycji do tego co my wiemy o naturze.

Jako naukowiec, zgłębiający naturę fizyki kwantowej, przez wiele lat odkrywałam prawdziwą naturę natury 😊, doświadczyłam cudów w swoim życiu i nadal doświadczam. Zrozumiałam i odkryłam, że sama jestem cudem, jesteś nim TY i jest nim każdy inny człowiek bez najmniejszego wyjątku. I teraz chciałabym Ci tą wiedzę przekazać.

Nie trafiam do ludzi przez przypadek. Jeżeli to czytasz, to znaczy, że to jest informacja dla Ciebie. Trafiam do tych, którzy są gotowi na to, aby ją przyjąć. Odkrywanie w sobie cudu wymaga odwagi i niewielu ją ma. Jeżeli jesteś absolutnie pewien, że tego właśnie pragniesz, jeżeli czujesz, że jesteś gotowy i masz tą odwagę, po prostu powiedz w tym momencie: „TAK, CHCĘ ODKRYĆ W SOBIE CUD”. Intencja zainicjuje kwantowy skok w Twojej świadomości, ale tylko jeżeli jesteś zdecydowany. Więcej o tym, czym jest kwantowy skok znajdziesz tutaj.

Jeżeli podjąłeś decyzję, to teraz zejdź sobie z drogi i pozwól temu cudowi w sobie wyjść na powierzchnię.

Co to znaczy zejść sobie z drogi?

To znaczy nie próbować ratować tego co w Twoim życiu zaczyna się sypać, bo to może oznaczać, że stara rzeczywistość nie służy Twojemu najwyższemu pragnieniu. Nie mówię o zachciankach ego, ale o prawdziwym pragnieniu Twojej prawdziwej natury. W głębi duszy wiesz, czego pragniesz i na pewnym poziomie będziesz do tego za wszelką cenę dążyć. Pragnienia Twojej duszy mogą być sprzeczne z zachciankami ego operującego z poziomu strachu. Przykładowo, jeżeli Twój obecny partner Ci nie służy i blokuje Twój rozwój, Twoja dusza zrobi wszystko, żeby Cię stamtąd ewakuować. Nieważne jak głośno ego będzie krzyczeć i się szarpać, że ono chce w tej toksycznej relacji zostać. Albo w pracy, która Cię psychicznie wykańcza, ale ego boi się ją rzucić, bo panicznie boisz się pozostać z niczym, stracić źródło utrzymania. To jest trochę tak, jak nauka na kursie prawa jazdy. Niby siedzisz za kierownicą i prowadzisz samochód, ale instruktor (Twoja dusza) siedzi obok na fotelu pasażera i też ma pedały gazu i hamulca. I nie zawaha się ich użyć, jeżeli zaczniesz „przejeżdżać na czerwonym świetle”.

Zaufanie swojej prawdziwej naturze, swojemu sercu to wszystko. Daj się im prowadzić, po prostu.

Nie zawsze będzie łatwo, może być momentami bardzo trudno, ale wiedz, że to jest po coś. Każdy kryzys służy wielkiemu zrozumieniu, może być punktem zwrotnym i potężną siłą napędową do pójścia w kierunku, którego w przeciwnym razie byś nie obrał. Kiedyś na każdy kryzys spojrzysz jak na prawdziwe błogosławieństwo, które doprowadziło Cię tu gdzie jesteś. Nie musisz wiedzieć dokąd zmierzasz na poziomie umysłu i najlepiej gdybyś nie do końca wiedział, bo z poziomu umysłu i ego można wiele zepsuć, dlatego GPS został Ci zainstalowany w sercu. Jeżeli chcesz znać prawdziwą przyczynę dla której „coś złego” w Twoim życiu się dzieje, wejdź w przestrzeń serca i tam zapytaj o odpowiedź. I tam poczekaj aż ona przyjdzie. Zapytaj też co możesz teraz zrobić i słuchaj intuicji, ona będzie prowadzić Cię na każdym kroku. Możesz momentami dostrzegać na horyzoncie ciemne burzowe chmury. W Twoim życiu może nastąpić pora deszczowa, ale to będzie bardzo oczyszczający deszcz. Te burzowe chmury to ciemność, która musi z Ciebie wypłynąć, abyś mógł przetransmutować ją w światło.

Wtedy nastąpi oświecenie.

Tak, dobrze przeczytałeś, nie musisz przecierać oczu.

Oświecenie nie jest tylko dla mnichów medytujących całymi dniami. Oświecenie jest dla ludzi takich jak Ty, nawet, jeżeli żyjesz w zgiełku wielkiego miasta. Wiem, że nagadali Ci bzdur, a Ty w nie uwierzyłeś. Teraz możesz te bzdury wy****ć do śmieci. Mogę Cię zapewnić, że gdybyś nie był gotowy wejść na tą drogę, drogę do oświecenia, nie doczytałbyś tego artykułu do tego momentu. Jesteś tu, żeby robić wspaniałe rzeczy i stworzyć w swoim życiu coś wielkiego. A ja jestem tu po to, aby Ci o tym przypomnieć i pokierować, jeżeli będziesz tego potrzebować.

Cieszę się, że doczytałeś to do końca ;).

I gratuluję, bo właśnie w Twojej świadomości nastąpił kwantowy skok.

Jeżeli chcesz wziąć udział w DARMOWYCH SESJACH LIVE, które pomogą Ci wykonać KWANTOWY SKOK ŚWIADOMOŚCI i uwolnić się od ograniczeń, które nie pozwalają Ci pójść naprzód, blokują Twój geniusz, spędzają sen z powiek, ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI na samym dole strony pod tym artykułem, a także na kanale You Tube, Facebooku czy Instagramie.

DZIĘKUJĘ, Agnieszka

Leave a Comment

Scroll to Top