44 blokady na manifestację pragnień. Które dotyczą Cię najbardziej?

Dlaczego jeszcze nie doświadczasz pragnień swojego serca?

Przyczyną są liczne wzorce/ przekonania/ programy w podświadomości, które powodują, że nieświadomie odpychasz to czego pragniesz. Możemy próbować afirmować i wmawiać sobie, że jesteśmy otwarci na swoje marzenia, ale jeżeli są w nas zakorzenione głębokie i nieświadome blokady – manifestacja naszych pragnień będzie bardzo trudna.

Przez lata, pracując z setkami osób, odkrywałam kluczowe i największe blokady na manifestację marzeń. Wiele z nich jest bardzo głęboko skrywanych w podświadomości wielu ludzi. Poniżej lista 44 jednych z najbardziej powszechnych i blokujących wzorców. Zobacz, które dotyczą Ciebie najbardziej:

 

 1. Wzorce/przekonania: nie mam szczęścia w życiu, ja zawsze mam pecha, innym się udaje/powodzi, mi nigdy nic nie wychodzi, inni mają szczęście, inni zawsze dostają, mi się nie uda
 2. Wzorce/przekonania: Życie to walka, w którym rządzi prawo dżungli, tylko najsilniejsi mogą dopchać się tam gdzie ja chcę, a ja nie chcę walczyć, boję się walczyć, boję się, że mnie staranują
 3. Brak wiary w siebie. Wiara w to, że nie jesteś kimś nadzwyczajnym, dlatego nie możesz liczyć na to, że będą spotykały Cię nadzwyczajne rzeczy.
 4. Poczucie niezasługiwania na własne marzenia i przekonanie: „najpierw muszę stać się doskonałą wersją siebie, najlepszą wersją siebie, dopiero wtedy zasłużę” lub „najpierw muszę spełnić takie i takie oczekiwania, swoje, innych, społeczeństwa, rodziny, partnera…”
 5. Wzorce/przekonania: Trzeba ciężko pracować na swój cel, na obfitość. Wszyscy ciężko pracują, to ja też muszę. Moi rodzice ciężko pracowali, to ja też muszę. Uczciwi ludzie ciężko pracują. Tylko oszuści się szybko bogacą.
 6. „Syndrom oszusta”, wzorzec znany w psychologii, jest to bardzo silny program sabotażu swoich sukcesów i osiągnięć, który mówi o tym, że jeżeli uda nam się coś osiągnąć, to zrobiliśmy to poprzez oszustwo i tak naprawdę na to nie zasługujemy. Obejmuje też przekonanie, że „inni zasługują, ja nie”, a także strach przed tym, że to oszustwo zostanie zdemaskowane
 7. Brak zaufania do życia, do Wszechświata. Zniecierpliwienie związane z manifestacją.
 8. Brak zaufania do siebie. Nadmierne poszukiwanie odpowiedzi na zewnątrz, „bo inni wiedzą lepiej”, „eksperci wiedzą lepiej”
 9. Oddawanie swojej mocy twórczej czemuś innemu niż Ty sam, np. Horoskopom/wróżbitom.
 10. Przesądy, które blokują manifestacje
 11. Programy rozczarowania sobą. Doświadczenia, kiedy coś poszło nie tak i stwierdziłeś – zchrzaniłem to. Zawiodłem się na sobie. Strach, że znowu schrzanisz.
 12. Autosabotaż – to co sobie wymyśliłem będzie dla mnie złe, niekorzystne, szkodliwe. To mi się nie uda. Inni zasługują bardziej.
 13. Ukryte uzależnienie od rozczarowań i niepowodzeń, a także ukryty nieświadomy program czerpania satysfakcji z porażek i niepowodzeń. Wzorzec uzależnienia od narzekania – bo jak To mi się nie powiedzie to znowu będę sobie mógł ponarzekać, a przecież ja tak to lubię :).
 14. Ukryty strach przed własnymi manifestacjami/ marzeniami/ osiągnięciem celu, bo im większy cel, taki, którego się najbardziej pragnie, tym większe przerażenie ego
 15. Strach przed własną mocą/ twórczą mocą. Wiele aspektów ego i umysłu wiedzą, jak potężna jest w Tobie moc i panicznie boją się, że je zniszczy.
 16. Rola ofiary – wszyscy są  przeciw mnie, wszyscy blokują moje manifestacje, wszyscy robią mi pod górkę, rzucają mi kłody pod nogi.
 17. Niedawanie sobie przyzwolenia, aby w ogóle marzyć, aby wybierać czego się pragnie. Może w dzieciństwie zbyt wiele Ci narzucano, nie dawano Ci wyboru: „Masz tyle i nie śmiesz prosić o więcej”. Może masz wiele poczucia winy, że śmiałeś marzyć, śmiałeś chcieć czy prosić o więcej.
 18. Program: Tyle rzeczy już mi się udało zamanifestować, że już “wyczerpałem swój limit”. Mogę prosić tylko o trochę, ale nie mogę przesadzać – co wynika z wzorca wyniesionego z domu/ szkoły – „nie możesz prosić o zbyt wiele”.
 19. Program: „nie wykorzystałem swojej szansy kiedy miałem okazję, więc drugi raz mi się już nie przytrafi. Mogę mieć tylko jedną szansę.
 20. Wzorzec: nie można mieć wszystkiego – to byłoby nie fair wobec tych, którzy nie mają – poczucie winy + wstyd/ nadmierne poczucie odpowiedzialności za czyjeś nieszczęścia czy braki. Poczucie winy w sytuacji kiedy miałbyś to wszystko czego pragniesz, a inni ludzie by tego nie mieli i poczucie jakbyś Ty komuś coś zabrał.
 21. Przekonanie: marzenia się nie spełniają, nie bujaj w obłokach
 22. Lęk, że jak coś zamanifestujesz to inni Ci to zabiorą, wykradną, będą Ci grozić, atakować Cię za to czy gnębić. Albo rodzina zacznie na Tobie żerować. Albo że ludzie będą przy Tobie tylko interesownie, ze względu na Twój status/ majątek, a nie z czystej przyjaźni/ miłości. 
 23. Strach przed zazdrością innych
 24. Zazdrość do osób, które już mają to czego Ty pragniesz
 25. Klątwy, uroki, złorzeczenia innych, które blokują Twoje marzenia – to są np. klątwy rodowe czy z innych wcieleń. Wszelkie punkty wpustowe tych klątw – np. brak wiary w siebie, wstyd, poczucie winy, lęki, wątpliwości, obawa przed klątwami, urokami, złorzeczeniami, zazdrością innych ludzi.
 26. Wzorzec – kiedy zdarzy się coś dobrego, to potem musi przyjść coś nieszczęśliwego
 27. Tendencja do brania na siebie nieszczęścia innych
 28. Strach przed tym, że manifestacja przyniesie zbyt dużo zamieszania i zmian, obawa, że się tego nie udźwignie
 29. Lęk przed zmianami w życiu
 30. Sabotaż – duże manifestacje (tego na czym najbardziej zależy) są nieosiągalne, tylko małe/ mało znaczące manifestacje się udają
 31. Filtry percepcyjne umysłu ograniczające Twoją kreatywność, a więc twórczość, a więc także przejawienie wyższych potencjałów, które chcesz zamanifestować.
 32. Przekonania: To niemożliwe, nieosiągalne dla mnie. To się nie zdarza, może w bajkach czy na filmach, nie w realnym życiu. Życie to nie bajka.
 33. Strach przed bogactwem
 34. Projekcje innych osób blokujące Twoje marzenia/ obserwatorzy Twoich ścieżek czasu.
 35. Ograniczenia manifestacji swoich marzeń poprzez wyobrażenia w jaki sposób to ma się zadziać.
 36. Blokada na bycie „widocznym” dla swoich manifestacji – „Siedź w kącie a znajdą cię”
 37. Wzorzec: Innym pomagam manifestować, ale sobie nie potrafię pomóc
 38. Przywiązanie do programów i schematów przodków, a nawet wielu tradycji, a także związane z tym świadome czy nieświadome liczne zobowiązania, przysięgi, śluby. To są także liczne programy karmy narodowej i nieświadome, przejęte często zobowiązania wobec narodu
 39. Zobowiązania, przysięgi, śluby z tego czy z innych wcieleń, które blokują Twoje manifestacje obfitości – finansów, miłości, sukcesów, marzeń. Stare postanowienia, zobowiązania, przysięgi złożone pod wpływem niepowodzeń, rozczarowań, porażek – „Już nigdy nie spróbuję”. „Już nigdy nie otworzę się na to”. „Już nigdy więcej się nie zakocham, już nigdy nikomu nie zaufam. Już nigdy więcej nie będę o nic prosić”.
 40. Wspomnienia w pamięci komórkowej z doświadczeń z innych wcieleń, które najbardziej blokują Twoje manifestacje/ marzenia
 41. Ukryte poczucie wyższości, duma. A także druga strona medalu: poczucie winy za poczucie wyższości i chęć ukaania siebie za poczucie wyższości
 42. Najskrytsze lęki blokujące najskrytsze marzenia, w tym strach przed zmianą. Strach przed cudowną manifestacją, cudem, bo cuda zdarzają się nagle i niespodziewanie, a człowiek boi się nagłych zwrotów akcji. To jest przerażające dla osobowości/ ego
 43. Blokady na wdzięczność, bycie w stanie wdzięczności na codzień, co jest silnym katalizatorem manifestacji. Blokady na wdzięczność za życie oraz za samego siebie. Przekonania, filtry percepcyjne „nie mam nic za co mogę być wdzięczny”, „nic mi nie wychodzi”
 44. Lęk przed manifestacją swoich lęków i przyczyny, dlaczego bardziej wierzy się w manifestację lęków niż w manifestacje przyjemnych doświadczeń i emocji.

Wszystkie te wzorce wykorzeniamy w ramach niezwykle mocnej SESJI KWANTOWEJ w kursie MANIFESTACJI OBFITOŚCI. W kursie nie chodzi jedynie o manifestację obfitości finansowej, chociaż tej także poświęcamy sporo uwagi i efekty w aspekcie finansów były widoczne u uczestników już następnego dnia! (zobacz opinie poniżej lub na stronie kursu). Sesja ta pomoże Ci jednak zamanifestować znacznie szerzej rozumianą obfitość – obfitość miłości, energii, zdrowia… tego, czego pragniesz najbardziej.

Poza silnie transformującą sesją kwantową w kursie nauczysz się także technik kwantowych do samodzielnego dekodowania blokad oraz technik kwantowych silnie wzmacniających zdrowe wzorce/ afirmacje, dzięki którym już wiele osób pracujących ze mną doświadcza niezwykłego.

Zobacz niezwykłe opinie uczestników kursu:

 

Aktualnie trwa promocja 10% z kodem easymanifesting10 (promocje łączą się!). Link do kursu poniżej.

Cały Kurs trwa ok. 3h, a sama sesja kwantowa trwa ok. 1h. Moim celem jest dać Ci największą możliwą wartość i transformację w najkrótszym możliwym czasie. To dlatego kurs jest stosunkowo krótki, lecz bardzo intensywny i zawierający kluczowe aspekty manifestacji obfitości tego czego pragniesz z serca.

Scroll to Top