• Jeżeli czujesz, że chłoniesz jak gąbka energie innych ludzi
  • Jeżeli chcesz zdjąć z siebie bagaż przodków
  • Jeżeli chcesz uwolnić się od karmy z innych wcieleń
  • Uwolnić swoje serce i odpuścić nieuświadomione przyczyny cierpienia

Ta sesja jest dla Ciebie :). Zobacz niezwykłe opinie uczestników i przetestuj korzystając z mini-sesji kwantowej w tym nagraniu:

ZOBACZ NAGRANIE Z PRÓBKĄ SESJI KWANTOWEJ UWALNIAJĄCEJ CIERPIENIE Z DZIECIŃSTWA

W czasie sesji uwalnianych jest wiele świadomych i nieuświadomionych, ukrytych i wypartych blokad trzymających w cierpieniu. UWALNIANA JEST BARDZO MOCNO KARMA I PRZYWIĄZANIA DO WZORCÓW KARMICZNYCH, TAKŻE KARMY RODOWEJ, która jest największą kulą u nogi w życiu. Sesja ta mocno uwalnia i otwiera PRZESTRZEŃ SERCA.

Umysł próbuje za wszelką cenę ukrywać przed Tobą te blokady i trzymać je za zamkniętymi drzwiami. Ale Twoja nadświadomość ma klucze do tych zamkniętych drzwi. Każde przekręcenie klucza w zamku tych zamkniętych drzwi to KWANTOWY SKOK.

Wykorzenianie tych wzorców otwiera coraz bardziej na poczucie radości życia, lekkości i wewnętrznego spokoju. W czasie sesji odbywa się proces nastrajania kwantowego do matryc stanu świadomości zwanego NIEBEM NA ZIEMI, a wszystko to wykonywane jest za pośrednictwem Twojej nadświadomości, jeżeli tylko otworzysz się na ten proces.

CZAS TRWANIA SESJI: 44:44 min

Już tysiące osób zmienia swoje życie na lepsze i doświadcza cudów z pomocą prowadzonych przeze mnie SKOKÓW KWANTOWYCH.

Nie brakuje osób, które po sesji ze mną uniknęły operacji, wyszły z depresji, uzależnień, otworzyły się na obfitość finansową, miłość i zaczęły doświadczać w swoim życiu cudów, wewnętrznego spokoju i lekkości jakiej dotąd nie czuły. ZOBACZ NIEZWYKŁE OPINIE O MOJEJ PRACY

Scroll to Top