• Jeżeli czujesz, że chłoniesz jak gąbka energie innych ludzi
  • Jeżeli chcesz zdjąć z siebie bagaż przodków
  • Jeżeli chcesz uwolnić się od karmy z innych wcieleń
  • Jeżeli pragniesz uwolnić swoje serce i odpuścić nieuświadomione przyczyny cierpienia

Ta sesja jest zdecydowanie dla Ciebie

W czasie sesji uwalnianych jest wiele świadomych i nieświadomych, blokad trzymających w cierpieniu. UWALNIANA JEST BARDZO MOCNO KARMA I PRZYWIĄZANIA DO WZORCÓW KARMICZNYCH, TAKŻE KARMY RODOWEJ, która jest największą kulą u nogi w życiu. Sesja ta mocno uwalnia i otwiera PRZESTRZEŃ SERCA.

Umysł próbuje za wszelką cenę ukrywać przed Tobą te blokady i trzymać je za zamkniętymi drzwiami. Ale Twoja nadświadomość ma klucze do tych zamkniętych drzwi. Każde przekręcenie klucza w zamku tych zamkniętych drzwi to KWANTOWY SKOK.

Sesja stosowana regularnie otwiera coraz bardziej na poczucie radości życia, lekkości i wewnętrznego spokoju. W czasie sesji odbywa się proces nastrajania kwantowego do matryc stanu świadomości zwanego NIEBEM NA ZIEMI

CZAS TRWANIA SESJI: 44:44 min

Już tysiące osób zmienia swoje życie na lepsze i doświadcza cudów z pomocą prowadzonych przeze mnie SKOKÓW KWANTOWYCH.

Nie brakuje osób, które po sesji ze mną uniknęły operacji, wyszły z depresji, uzależnień, otworzyły się na obfitość finansową, miłość i zaczęły doświadczać w swoim życiu cudów, wewnętrznego spokoju i lekkości jakiej dotąd nie czuły. ZOBACZ NIEZWYKŁE OPINIE

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top