TRĄDZIK I ŁOJOTOK

NIEZWYKŁA SESJA KWANTOWA, podczas której nie tylko możesz dowiedzieć się, jak fizyka kwantowa może Ci pomóc, ale możesz tej pomocy doświadczyć dosłownie na własnej skórze :). Sesja te została stworzona we współpracy z Katarzyną Nozderko, właścicielką marki kosmetyków profesjonalnych estGen – inżynieria tkankowauznawanej przez rynek profesjonalny za jedną z najskuteczniejszych marek terapeutycznych do cer problematycznych, także trądzikowych.

W sesji tej oczyszczamy kwantowe pola komórkowe z zapisów będących bezpośrednią przyczyna TRĄDZIKU I ŁOJOTOKU. Korzystamy między innymi z wiedzy i doświadczenia z totalnej biologii.

Wielu ludzi nie ma pojęcia o istnieniu pola kwantowego i matrycy energetyczno-informacyjnej, do której możemy dostrajać swoje własne pole, aby uzdrawiać ciało fizyczne, DNA i aby oczyszczać świadomość, podświadomość i wszelkie destruktywne wzorce myślowe, które kształtują dla nas niekorzystną rzeczywistość. To właśnie do tej doskonałej matrycy możemy dostrajać własne pole kwantowe. Pole kwantowe jest częścią nas i jest silnie sprzężone z ciałem fizycznym, z naszą świadomością i umysłem. Pole to jest nielokalne, a więc nieważne gdzie się znajdujesz i kiedy słuchasz tego nagrania, nastrajanie kwantowe działa poza czasem i przestrzenią, a poprzez to nagranie masz dostęp do tej doskonałej matrycy, którą przekazuję, za każdym razem, kiedy je włączasz.

Pamiętaj jednak, że ta Terapia kwantowa audio jest przeznaczona jedynie do Twojego własnego użytku, bądź osoby, której podarowujesz ją w prezencie. Kupując ten produkt oświadczasz, że wykorzystywany będzie jedynie przez Ciebie, bądź osobę, która otrzyma ją od Ciebie w prezencie. Nie tylko z szacunku do wielu lat mojej pracy i badań, których produkt ten jest owocem, ale przede wszystkim z szacunku do samego siebie. Produkt jest objęty prawami autorskimi i nie może być powielany, kopiowany ani emitowany bez zgody autora. Ja również będę Ci za to bardzo wdzięczna.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

JAK CZĘSTO SŁUCHAĆ NAGRAŃ?

Możesz wracać do tych nagrań kiedy tylko poczujesz taką chęć i potrzebę, najlepiej słuchaj intuicji. Zalecana częstotliwość słuchania to raz na tydzień, ale możesz rzadziej lub częściej, jeżeli tylko czujesz się dobrze fizycznie.

Czy słuchając nagrań musze siedzieć w skupieniu czy mogę na przykład iść na spacer, sprzątać lub wykonywać inne czynności?

Nagrań można słuchać wykonując różne czynności, ALE NIE PODCZAS PROWADZENIA SAMOCHODU

Życzę cudownej transformacji 🙂

Scroll to Top