EFEKTY SESJI

Pomimo wielu przypadków niezwykłych uzdrowień/transformacji po nawet jednej sesji, których część można zobaczyć w OPINIACH O MOJEJ PRACY oraz na https://www.instagram.com/stories/highlights/18174454513174644/ nie mogę obiecać ani zagwarantować oczekiwanych efektów. Ważne, aby pamiętać, że pewne przyczyny/blokady są głębiej zakorzenione i że jeżeli mamy duży bagaż energetyczny/emocjonalny/mentalny do zrzucenia a dodatkowo liczne podświadome mechanizmy obronne i sabotaż – wymagana jest głębsza praca, także (a może zwłaszcza) samodzielna. O samodzielnej pracy i narzędziach kwantowych do pracy własnej z mechanizmami obronnymi umysłu i ego oraz z przyczynami problemów mówię w KURSIE OCZYSZCZANIA UMYSŁU oraz w znacznie większym KURSIE MISTRZ UZDRAWIANIA

Czasem zdarza się, że efekty sesji mogą być widoczne dopiero po dłuższym czasie (nawet tygodniach, miesiącach i dłużej) i zaznaczam, że efekty nie zawsze są tymi, które były oczekiwane, ponadto nie zawsze są widoczne z perspektywy umysłu czy ego. Aby kwantowe skoki zadziewały się na głębszych poziomach, musi być wewnętrzna gotowość i otwartość. Czasem świadomie może wydawać się, że jesteśmy gotowi i otwarci, a jednak umysł i ego bronią się przed procesem i mogą ograniczać działanie.

Efekty sesji nie zawsze przychodzą w taki sposób w jaki oczekujemy, ale ZAWSZE zadziewa się transformacja. Kluczowe jest zaufanie, że proces uzdrawiania jest kierowany przez Twoją nadświadomość/najwyższą boską świadomość, która wie najlepiej co jest dla Ciebie ważne i potrzebne. Otwórz się na to, że proces transformacji może podziałać na inne aspekty/obszary życia, nawet, jeżeli zamierzone efekty nie są widoczne od razu. Ważne, aby odpuścić oczekiwania i otworzyć się na ten niezwykły dar. Oczekiwania mogą ograniczyć proces, bo to Ty sam(a) z poziomu swojej świadomości i podświadomości kreujesz swoją rzeczywistość, co wyjaśniam szerzej w TYM ARTYKULE.

Podczas sesji mogą, ALE NIE MUSZĄ wystąpić różne odczucia na poziomie ciała fizycznego, takie jak mrowienie, dreszcze, uczucie zimna/ciepła, zawroty głowy, lekkie kłucia/bóle, senność, ziewanie i tym podobne. Są to objawy naturalne i przejściowe. Także po sesji mogą, ale nie muszą wystąpić efekty oczyszczania organizmu, czasem nawet spadki nastroju, ponieważ może następować oczyszczanie głęboko ukrytych i wypartych emocji (takie intensywne oczyszczanie emocjonalne jest przejściowe i trwa zwykle kilka dni). Jedne osoby poczują się świetnie i spokojnie, inne przez pewien czas może nawet wręcz przeciwnie i nie ma tutaj żadnej reguły, ponieważ każdy jest inny i reaguje inaczej. Pozwól sobie na wszystko czego doświadczasz i im pełniej to zaakceptujesz, tym większe poczujesz uwolnienie. Niezależnie od tego czy coś czujesz czy nie – efekty procesu ewoluują i mogą pojawiać się czasem nawet w bardzo niespodziewanych obszarach. W trudnych momentach transformacji po sesji zalecam posłuchać poniższych nagrań na YouTube: 

Scroll to Top