Czy wiesz, że wiele problemów swojego dziecka możesz rozwiązać uzdrawiając ich źródło w sobie?
Czy wiesz, że brak obfitości i pasji w życiu wynika z oddzielenia od potencjału swojego wewnętrznego dziecka?
Czy wiesz, że większość problemów w relacjach miłosnych wynika z ran wewnętrznego dziecka?
SZCZĘŚLIWE WEWNĘTRZNE DZIECKO TO SZCZĘŚLIWY TY...

Nasze szczęście zaczyna się od szczęścia naszego wewnętrznego dziecka. 

Nasza obfitość w życiu zaczyna się od połączenia z pasją naszego wewnętrznego dziecka. 

Problemy naszych dzieci kończą się wraz z uzdrowieniem naszego własnego wewnętrznego dziecka.

A zatem –  zapraszam Cię w niezwykły proces UZDRAWIANIA I USZCZĘŚLIWIANIA SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA

SZCZĘŚLIWE WEWNĘTRZNE DZIECKO to sesja głębokiego uzdrawiania, która może zastapić wiele sesji terapeutycznych, ponieważ zamiast rozrzebywać stare rany – docieramy do ich źródła bez aktywacji ich na poziomie mentalnym, dzięki czemu możesz poczuć głęboką ulgę nawet po jednym odsłuchaniu, tak jak doświadcza tego wielu osób słuchających moich sesji kwantowych, co widać w OPINIACH.

W czasie tej podróży połączymy się z Twoim wewnętrznym dzieckiem, aby wydobyć z niego ukryty i głęboko wyparty ból, aby dać mu opiekę, poczucie pełnego zrozumienia, akceptacji i miłości, której tak bardzo mu brakowało. 

Wybrane aspekty, które uzdrawiamy w czasie sesji:

 • Okres prenatalny
 • Trauma porodowa
 • Traumy z okresu niemowlęcego
 • Traumy zaniedbania, porzucenia, opuszczenia
 • Ból separacji z rodzicami
 • Lęki, zaburzenia poczucia bezpieczeństwa
 • Rana odrzucenia
 • Rana upokorzenia
 • Wzorce, z których możesz nie zdawać sobie sprawy, jak wzorce osobowości unikającej, lękowej, zależnej, wzorce budujące unikowy lub lękowy styl przywiązania, borderline, spektrum autyzmu
 • Nieświadome mechanizmy obronne odpychające Twoje największe pragnienia
 • Blokady na najwyższy potencjał
 • Szkodliwy obraz siebie, który zbudował się pod wpływem krytyki ze strony rodziców, rodzeństwa, rówieśników czy nauczycieli – nadpisujemy go obrazem pełnym akceptacji, uznania, miłości, poczucia bezpieczeństwa
 • Najtrudniejsze doświadczenia z okresu dzieciństwa
 • Ból oddzielenia od samego siebie, od skarbów swojego wnętrza, od swoich darów, talentów, potencjałów, od miłości do swoich wewnętrznych rodziców

W sesji wykonujemy nastrajanie kwantowe do stanu wewnętrznego dziecka pełnego miłości, poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, radości, połączonego ze swoją pasją i talentami, które z radością chce odkrywać świat, otwierać się na piękno relacji z innymi, a także na piękno tego świata i jego wspaniałych możliwości.

Cały ten proces będzie pełen miłości, zrozumienia, akceptacji, dlatego może wywołać w Tobie silne emocje, ponieważ światło miłości wydobywa na powierzchnię wiele stłumionego głęboko cierpienia. Więc może być to dla Ciebie momentami trudne, jednak będzie też bardzo uwalniające, jeżeli faktycznie poddasz się temu, popłyniesz na fali tej energii miłości.

Chcę abyś wraz ze swoim wewnętrznym dzieckiem wiedział/a, że jesteś dla tego świata prawdziwym skarbem, masz w sobie niezwykły dar i potencjał, przed którym się powstrzymujesz, którego unikasz, od którego się odłączyłeś i to powoduje w Tobie ogromny ból. Dlatego też w tej sesji będziemy rozpuszczać ten ból, będziemy jednoczyć to co rozdzielone, będziemy scalać miłością wszelkie pofragmentowane aspekt Ciebie. Będziemy jednoczyć Twoje wewnętrzne dziecko z Twoimi wewnętrznymi rodzicami, bo ważne, abyś wiedział, że to są aspekty Ciebie, które my integrujemy z aspektem wewnętrznego dziecka, po to, abyś mógł zbudować zdrową i pełną miłości i zaufania relację nie tylko ze soba, ale też z innymi ludźmi.

Sesja jest świetnym wyborem dla rodziców, którzy chcą pomóc swoim dzieciom, ponieważ wiele problemów, przez które przechodzą Twoje dzieci możesz rozwiązać uzdrawiając ich źródło w sobie.

A zatem – nie czekaj, bo Twoje wewnętrzne dziecko czeka na Ciebie ze swoją radością, pasją i miłością już zbyt długo…

CZAS TRWANIA: 28 min. Możesz słuchać z tej sesji nawet w czasie spaceru. Wszelkie instrukcje i odpowiedzi na pytania dotyczące słuchania sesji znajdziesz po zalogowaniu do sesji.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top