“KWANTOWY SKOK DO OBFITOŚCI FINANSOWEJ” oraz „KOD UWALNIANIA BLOKAD FINANSOWYCH” to SESJE KWANTOW, które pomogą w bardzo prosty sposób uwolnić najbardziej powszechne, nieuświadomione i głęboko zakorzenione przyczyny blokad finansowych. Sesje skomponowane są z piękną relaksacyjną muzyką (każda sesja z inną). Nagrania można stosować niezależnie, aczkolwiek najgłębsze efekty przyniesie słuchanie ich naprzemiennie (wtedy krótsze można słuchać częściej, na przykład co drugi dzień, a dłuższe rzadziej, na przykład raz na 2 tygodnie). Co do częstotliwości słuchania obu nagrań kieruj się natomiast intuicją.

Sesje te są wynikiem moich wieloletnich badań i doświadczeń. Wiedza i niezwykłe techniki, którymi się tu dzielę doprowadziły mnie dotychczas do 10-krotnego wzrostu zarobków na przestrzeni 3 ostatnich lat (mimo, że sfera finansowa nie była moja priorytetową, nad która pracowałam u siebie). To nie koniec mojej podróży ze skokami do obfitości finansowej, jednak jeszcze kilka lat temu nie sądziłam, że aktualny stan będzie dla mnie osiągalny…

KWANTOWY SKOK DO OBFITOŚCI FINANSOWEJ część 1 ma formułę bardzo zbliżoną do sesji KWANTOWY SKOK DO POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI W czasie tego nagrania wymieniane są i wykorzeniane kolejno głębokie i nieuświadomione wzorce (ogrom rozbudowanych schematów, przekonań i programów, ogrom emocji i filtrów percepcyjnych) oraz przeprowadzane jest nastrajanie kwantowe do matrycy obfitości finansowej. Sesja trwa 44 min.  W czasie tego nagrania korzystamy z kilku metod kwantowych, także moich autorskich.

Nagranie KOD UWALNIANIA BLOKAD FINANSOWYCH trwa niecałe 27 min. Działa ono na blokady finansowe, które są aktualnie “najbardziej wyraźne” w Twoim polu, w czasie nagranie są one automatycznie rozkodowywane, podczas gdy Twoje pole dostrajane jest do matrycy obfitości. W czasie tego nagrania również korzystamy z kilku metod kwantowych, także moich autorskich.

OPIENIE OSÓB, Z KTÓRYMI PRACOWAŁAM NAD FINANSAMI

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

Produkt jest objęty prawem autorskim. Zakazuje się kopiowania i rozpowszechniania produktu bez pisemnej zgody autora.

Godząc się na udział w sesji trzeba mieć świadomość i zaakceptować fakt, że wszystko co dzieje się w życiu każdego z nas, przyciągamy do siebie sami, ponieważ wybieramy to świadomie lub nieświadomie (każdy z nas jako kwantowy obserwator tworzy każdy element swojej rzeczywistość w akcie kwantowej obserwacji) i wszystko co dzieje się w naszym życiu, także po sesji, jest wynikiem naszych przeszłych (oraz aktualnych)  wyborów, jest więc naszą własną odpowiedzialnością, nie innych ludzi. Musimy pamiętać, że każdy problem i każde cierpienie na naszej drodze zostało wybrane przez pryzmat nieuświadomionego i głęboko zakorzenionego w nas poczucia winy.

Studiowałam Fizykę kwantową na najstarszym uniwersytecie w Polsce i od 13 lat zgłębiam kwantową naturę naszego umysłu i świadomości, a także przestrzeni serca w celu uzdrawiania wszelkich problemów w naszym życiu. Sama doświadczyłam cudów korzystając z tych metod kwantowych, które wykonuję, zarówno dla siebie jak i innych. 

Terapie kwantowe pozwalają nam w niezwykle prosty i skuteczny sposób uwolnić wszelkie zakorzenione w nas blokady na drodze do obfitości finansowej. Blokady finansowe obejmują szeroki zakres aspektów, które z wielu powodów nie chcą pozwolić na obfitość finansową. Głównym powodem jest głęboko zakorzenione, przejęte z wielu źródeł poczucie winy, którego człowiek nawet sobie nie uświadamia.

Wielu ludzi nie ma pojęcia o istnieniu pola kwantowego i matrycy energetyczno-informacyjnej, do której możemy dostrajać swoje własne pole, aby uzdrawiać ciało fizyczne, DNA i aby oczyszczać świadomość, podświadomość i wszelkie destruktywne wzorce myślowe, które kształtują dla nas niekorzystną rzeczywistość. To właśnie do tej doskonałej matrycy możemy dostrajać własne pole kwantowe. Pole kwantowe jest częścią nas i jest silnie sprzężone z ciałem fizycznym, z naszą świadomością i umysłem. Pole to jest nielokalne, a więc nieważne gdzie się znajdujesz i kiedy słuchasz tego nagrania, nastrajanie kwantowe działa poza czasem i przestrzenią, a poprzez to nagranie masz dostęp do tej doskonałej matrycy, którą przekazuję, za każdym razem, kiedy je włączasz

Pamiętaj jednak, że ta Terapia kwantowa audio jest przeznaczona jedynie do Twojego własnego użytku, bądź osoby, której podarowujesz ją w prezencie. Kupując ten produkt oświadczasz, że wykorzystywany będzie jedynie przez Ciebie, bądź osobę, która otrzyma ją od Ciebie w prezencie. Nie tylko z szacunku do wielu lat mojej pracy i badań, których produkt ten jest owocem, ale przede wszystkim z szacunku do samego siebie. Produkt jest objęty prawami autorskimi i nie może być powielany, kopiowany ani emitowany bez zgody autora. Ja również będę Ci za to bardzo wdzięczna.

Czym różni się KWANTOWY SKOK DO OBFITOŚCI FINANSOWEJ część 1 od KODU UWALNIANIA BLOKAD FINANSOWYCH?

KWANTOWY SKOK DO OBFITOŚCI FINANSOWEJ część 1 ma formułę bardzo zbliżoną do sesji: https://kwantowyskok.pl/kwantowy-skok-do-poczucia-wlasnej-wartosci/ W czasie tego nagrania wymieniane są i wykorzeniane kolejno głębokie i nieuświadomione wzorce (ogrom rozbudowanych schematów, przekonań i programów, ogrom emocji i filtrów percepcyjnych) oraz przeprowadzane jest nastrajanie kwantowe do matrycy obfitości finansowej. Sesja trwa 44 min.  W czasie tego nagrania korzystamy z kilku metod kwantowych, także moich autorskich.

Nagranie KOD UWALNIANIA BLOKAD FINANSOWYCH trwa niecałe 27 min. Działa ono na blokady finansowe, które są aktualnie “najbardziej wyraźne” w Twoim polu, w czasie nagranie są one automatycznie rozkodowywane, podczas gdy Twoje pole dostrajane jest do matrycy obfitości. W czasie tego nagrania również korzystamy z kilku metod kwantowych, także moich autorskich.

Oba nagrania zawierają bogaty wstęp merytoryczny (każda sesja inny)

Nagrań można posłuchać niezależnie, aczkolwiek najgłębsze efekty przyniesie słuchanie ich naprzemiennie (wtedy krótsze można słuchać częściej, na przykład co drugi dzień, a dłuższe rzadziej, na przykład raz na 2 tygodnie). Co do częstotliwości słuchania obu nagrań kieruj się natomiast intuicją.

Sesje różnią się także ścieżką dźwiękową 🙂 (każda jest piękna i głęboko relaksująca, o częstotliwościach dostrajających Twoje pole jeszcze bardziej do energii obfitości)

ZOBACZ TAKŻE:

Sesje/kursy można opłacać w ratach – INSTRUKCJA,  bądź po 30/40 dniach przez PayPo lub Twisto.

Scroll to Top