Twoje NIEBO NA ZIEMI czeka na Ciebie, a Twoja Boska świadomość ma klucze do jego bram. Czeka jedynie na Twoją gotowość na życie w pełni tej obfitości. 

Zapraszam w przestrzeń uzdrawiających energii – krótki, lecz intensywny  i mocno transformujący kurs z przepiękną MEDYTACJĄ KWANTOWĄ, w czasie której nie tylko sięgniesz po klucze do swojego NIEBA NA ZIEMI, ale doświadczysz tej swojej BOSKIEJ PRZESTRZENI, a ona zmyje z Ciebie to co blokuje Cię, aby na codzień żyć w tym błogim stanie świadomości. Dzięki kursowi i medytacji możesz wzbić się w najwyższą perspektywę postrzegania swojej rzeczywistości, która pozwoli Ci zrozumieć siebie i wiele trudnych sytuacji w swoim życiu. PIERWSZA SESJA JEST NAGRANIEM SESJI GRUPOWEJ LIVE. Dostęp do uzdrawiających energii masz od momentu włączenia nagrania.

Kurs zawiera także dodatkową sesję kwantową uwalniania najgłębszej rany serca jaką nosimy – ból rozłąki z pierwotnym domem, który zwany jest domem Ojca/ domem Boga, a z którego wyszliśmy, aby eksplorować i tworzyć Wszechświat

Czas trwania: 1h. Moim priorytetem jest przynieść Ci największą wartość i najszybsze transformacje w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi, bo już tysiące osób doświadcza cudów w pracy ze mną, co potwierdzają niezwykłe OPINIE. W krótkim czasie jestem w stanie przekazać Ci moc transformacji i esencję wiedzy, która wypływa z 20 lat mojego doświadczenia i setek tysięcy godzin pracy własnej

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top