W czasie sesji intensywnie oczyszczana jest pamięć komórkowa z zapisów przejętych z karmy narodowej, z pola morficznego narodu. W szczególności uwalniane są:

  • Programy podtrzymujące przywiązanie do karmy narodowej
  • Wspomnienia komórkowe z doświadczeń II wojny światowej, obozów koncentracyjnych, ciężkiej pracy itp.
  • Traumy mordowania polskich elit (co blokuje w szczególności na połączenie się ze swoim wyższym potencjałem, geniuszem, talentami)
  • Traumy rozbiorów Polski, programy bezsilności i beznadziei
  • Programy pracy niewolniczej, pracy za bardzo małe pieniądze, blokady finansowe
  • Programy straty, bólu, rozpaczy w wyniku utraty wszystkiego
  • Blokady na odwagę, aby żyć w zgodzie ze sobą, w wolności, suwerenności
  • Klątwy narodowe i poczucie winy będące ich punktem wpustowym

Sesja jest zmontowana z piękną muzyką. Czas trwania: 31:34 min

Moim priorytetem jest przynieść Ci największą wartość i najszybsze transformacje w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi, bo już tysiące osób doświadcza cudów w pracy ze mną, co potwierdzają niezwykłe OPINIE. W krótkim czasie jestem w stanie przekazać Ci moc transformacji i esencję wiedzy, która wypływa z 20 lat mojego doświadczenia i setek tysięcy godzin pracy własnej

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top