Czas trwania sesji audio: 11 min

Dlaczego sesje kwantowe są skuteczne? Ponieważ oczyszczają one informacje i energie zakodowane na poziomie kwantowych pól komórkowych, które sterują reakcjami w naszym ciele. O tym mówił laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki – prof. Murray Gell-Mann. Już tysiące osób doświadcza cudów, nawet cudownych uzdrowień na poziomie ciała fizycznego, co potwierdzają liczne opinie dostępne na mojej stronie i social mediach.

W wyniku wieloletniej pracy i doświadczenia, które obejmuje setki tysięcy godzin głębokich medytacji i sesji kwantowych, które wykonywałam sama na sobie i setkach osób w ramach pracy indywidualnej – z łatwością wchodzę w połączenie z nadświadomością, z której czerpiemy wszelkie zasoby (energo-informacyjne) służące uzdrawianiu dowolnego obszaru, w którym występuje problem – czy to natury fizycznej, psychicznej czy osobistej.

W tej medytacji/sesji kwantowej uzdrawiamy przyczyny bólu – fizycznego, ale także emocjonalnego, w zależności od tego z jakiego rodzaju bólem aktualnie najbardziej się zmagasz.

Zapraszam z serca. Z miłością, Agnieszka

Scroll to Top