Czas trwania sesji audio: 11 min

Dlaczego sesje kwantowe są skuteczne? Ponieważ oczyszczają one informacje i energie zakodowane na poziomie kwantowych pól komórkowych, które sterują reakcjami w naszym ciele. O tym mówił laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki – prof. Murray Gell-Mann. Już tysiące osób doświadcza cudów, nawet cudownych uzdrowień na poziomie ciała fizycznego, co potwierdzają liczne opinie dostępne na mojej stronie i social mediach.

W wyniku wieloletniej pracy i doświadczenia, które obejmuje setki tysięcy godzin głębokich medytacji i sesji kwantowych, które wykonywałam sama na sobie i setkach osób w ramach pracy indywidualnej – z łatwością wchodzę w połączenie z nadświadomością, z której czerpiemy wszelkie zasoby (energo-informacyjne) służące uzdrawianiu dowolnego obszaru, w którym występuje problem – czy to natury fizycznej, psychicznej czy osobistej.

W tej medytacji/sesji kwantowej uzdrawiamy przyczyny bólu – fizycznego, ale także emocjonalnego, w zależności od tego z jakiego rodzaju bólem aktualnie najbardziej się zmagasz.

Zapraszam z serca. Z miłością, Agnieszka

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top