Uwolnij POCZUCIE WINY podczas tego nagrania! To poczucie winy jest przyczyną większości problemów życiowych

POCZUCIE WINY jest według skali wibracyjnej Davida Hawkinsa wykalibrowane na jedną z najniższych wartości (niżej znajduje się tylko wstyd), co oznacza, że jeżeli taki stan świadomości/emocja jest w nas zakorzeniona, to obniża ona nasze wibracje bardziej niż cokolwiek innego (konkuruje z nią jedynie wstyd), a więc przyczyniać się będzie do obniżenia stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia.

Przez pryzmat/filtr POCZUCIA WINY nasza świadomość/podświadomość w akcie kwantowej obserwacji wybiera niekorzystne dla nas potencjały/możliwości, co bezpśrednio tworzy rzeczywistość obfitującą w niepowodzenia/ autosabotaż/problemy finansowe/poczucie braku w wielu aspektach życia.

Mam dla Ciebie szczególny prezent, jeżeli tylko jesteś gotowy go przyjąć 💓💫.

Studiowałam fizykę kwantową na najstarszym uniwersytecie w Polsce i już od wielu lat zgłębiam i doświadczam kwantowej natury naszej świadomości i umysłu w kontekście uzdrawiania, w którym osiągałam niezwykłe efekty już od lat, na sobie i innych ludziach, którym pomagałam.

Możesz uwolnić się od POCZUCIA WINY, a ja robię co w mojej mocy, aby udało Ci się to nawet podczas tego nagrania. Może się to zdarzyć, kiedy jesteś otwarty na energię tego pola i nie blokujesz jej swoim sceptycyzmem czy wątpliwościami. Pole kwantowe jest nielokalne, dlatego możemy wpływać na nie na ogległość. To dlatego możesz słuchać tego nagrania gdziekolwiek i kiedykolwiek i odczuwać niezwykle korzystne efekty jego działania.

Wiem, że dla wielu może to wydawać się szokujące lub wręcz niemożliwe, ale energia miłości i światła, którymi pracuję działa w polu kwantowym, które jest nielokalne, a więc nieważne gdzie się znajdujesz i kiedy słuchasz tego nagrania, bo to pole działa poza czasem i przestrzenią i masz dostęp do tego za każdym razem, kiedy włączasz to nagranie. Sama doświadczyłam cudów korzystając z tych metod kwantowych, które wykonuję, zarówno dla siebie jak i innych.

Możesz wracać do tego nagrania kiedy tylko poczujesz taką potrzebę, bo z czasem możesz poczuć, że wypływają na powierzchnię głębsze warstwy emocji, które warto uwolnić.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a głębszą pracą uwalniania podświadomych blokad stojących na drodze do Twojej radości życia, pasji, miłości, obfitości, pełni zdrowia, zapraszam na SESJE/TERAPIE INDYWIDUALNE.

Z miłością i światłem,

Agnieszka Noworolska

Leave a Comment

Scroll to Top