Obrazki

WARSZTATY SP MAGNET – WARSZAWA 12.08.23

Połączenie mocy sesji kwantowych w naszym wykonaniu – Aga, Aneta i inne osoby biorące udział w warsztatach przynosi efekty, jakie bardzo trudno znaleźć gdziekolwiek indziej i dowody na to znajdziesz w niezliczonej ilości opinii o naszej pracy od osób, których sytuacja zmieniła się nie do poznania. Naszą intencją jest to, aby przynosić innym największe kwantowe skoki i najszybsze możliwe efekty, więc jeżeli naprawdę pragniesz diametralnej transformacji i pragniesz doświadczyć w swoim życiu idealnej relacji to zapraszamy z serca na ten niezwykły warsztat. Moc sesji kwantowej w formie nagrania działa tak samo jak uczestnictwo na żywo, ponieważ energię tam przekazywane funkcjonują w polu kwantowym, które jest poza czasem i przestrzenią, dlatego niezależnie od tego gdzie i kiedy tego słuchasz – doświadczasz tych transformacji z pełną mocą, pod warunkiem, że masz w sobie gotowość i otwierasz się na te niezwykłe energie.

Warsztaty to nie tylko niezwykła wartość merytoryczno-energetyczna, ale to także niezły kabaret :D. Zapraszamy

4 KROKI DO MISTRZOSTWA UZDRAWIANIA

JAK EFEKTYWNIE UZDRAWIAĆ SIEBIE I INNYCH? W TYM NAGRANIU PRZEDSTAWIĘ CI 4 KROKI DO MISTRZOSTWA W UZDRAWIANIU. Uzdrawianie jest zdolnością, w którą każdy z nas został wyposażony… Tylko u większości ludzi ten dar nigdy nie został odkryty… To nie jest dar dany nielicznym, wybranym. Każdy ma w sobie ten niezwykły potencjał. Od wielu miesięcy uczę jak ten dar w sobie odkryć i jak po mistrzowsku pokonywać dowolny problem w swoim życiu i cieszę się widząc, kiedy osoby, które prowadzę doświadczają cudów z wykorzystaniem tych niezwykłych narzędzi uzdrawiania. Od kilkunastu lat kultywuję w sobie ten dar i już tysiące osób doświadcza cudów i niezwykłych transformacji z pomocą moich sesji kwantowych. Zobacz też NIEZWYKŁE OPINIE osób, które korzystały z moich sesji i kursów – cuda zdarzały się nawet po jednej sesji czy bezpośrednio po kursie: Jest to dla mnie ogromna radość i zaszczyt, aby prowadzić tak wiele osób przez tak niezwykłe transformacje…

Więcej na: https://kwantowyskok.pl/mistrz-uzdrawiania/

KWANTOWY SKOK DO PIĘKNEJ SKÓRY

NIEZWYKŁE SESJE KWANTOWE, podczas których nie tylko możesz dowiedzieć się, jak fizyka kwantowa może Ci pomóc, ale możesz tej pomocy doświadczyć dosłownie na własnej skórze :). Sesje te zostały stworzone we współpracy z Katarzyną Nozderko, właścicielką marki kosmetyków profesjonalnych estGen – inżynieria tkankowauznawanej przez rynek profesjonalny za jedną z najskuteczniejszych marek terapeutycznych do cer problematycznych.

Scroll to Top