Jeżeli nie doświadczasz SUKCESU, PASJI, OBFITOŚCI FINANSOWEJ I CUDOWNEJ MIŁOŚCI, to znaczy, że na pewnym poziomie bardzo się tego boisz. Ponadto istotną blokadą jest strach przed gwałtownymi zmianami, które mógłby dać Ci sukces, pasja, obfitość czy miłość. Ten strach jest głęboko zakorzeniony w podświadomości, nawet, jeżeli świadomie wydaje Ci się, że jesteś otwarty na zmiany. Jeżeli wydaje nam się, że jesteśmy na coś otwarci, a nie doświadczamy tego, to znaczy, że nie ma tej gotowości na poziomie podświadomym, a to podświadomość ma decydujący głos w kreowaniu rzeczywistości.

Ta sesja kwantowa wykorzenia głębokie nieuświadomione lęki:

  • LĘK PRZED SUKCESEM
  • LEK PRZED OBFITOŚCIĄ FINANSOWĄ
  • LĘK PRZED MIŁOŚCIĄ
  • LĘK PRZED PASJĄ I ODKRYCIEM JEJ
  • LĘK PRZED ZMIANĄ I SKOKIEM KWANTOWYM

Czas trwania: 38 min. Moim priorytetem jest przynieść Ci największą wartość i najszybsze transformacje w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi, bo już tysiące osób doświadcza cudów w pracy ze mną, co potwierdzają niezwykłe OPINIE. W krótkim czasie jestem w stanie przekazać Ci moc transformacji i esencję wiedzy, która wypływa z 20 lat mojego doświadczenia i setek tysięcy godzin pracy własnej

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top