SESJE GRUPOWE

POTĘŻNE TRANSFORMACJE dzięki zbiorowej intencji SESJI GRUPOWEJ „KWANTOWY SKOK” nadchodzą coraz większymi SKOKAMI! Jeżeli chcesz mieć wpływ na kolejne sesje i tematykę – wypełnij ANKIETĘ

Zasady wykorzystywane w procesie kwantowym bazują na fundamentalnych odkryciach fizyki kwantowej, którą studiowałam.

Kiedy sesja organizowana jest w grupie – kolektywna intencja, aby dokonać transformacji powoduje, że moc oczyszczania intensyfikuje się u każdej osoby jeszcze bardziej, niż miałoby to miejsce w procesie indywidualnym. Osoby, które spotykają się w grupie mają najczęściej bardzo wiele wspólnych blokad/programów/przekonań zakodowanych w podświadomości. Źródło wielu problemów życiowych, jak blokady finansowe, blokady w relacjach, w życiu zawodowym, biznesowym jest zakorzenione w wielu programach/wzorcach myślowych, które są przejmowane z pól morficznych (np. narodu, danej grupy etnicznej czy płci), z linii przodków, bądź z doświadczeń z poprzednich wcieleń, a te wzorce są wspólne lub bardzo podobne u zdecydowanej większości ludzi. Stąd, w czasie sesji grupowej możemy znaleźć jak najwięcej wspólnych programów/wzorców, które istnieją praktycznie u wszystkich osób w grupie i wysadzić je w powietrze z potężną siłą, korzystając z niezwykle efektywnych metod kwantowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SESJE-GRUPOWE-1024x1024.png

Już grupa 2 osób może zintensyfikować efekty oczyszczania. Możesz przyjść na sesję z przyjacielem/przyjaciółką/bliską osobą/kimś z rodziny bądź znajomym/znajomymi. Mogą to być grupy już od 2 osób. Im więcej osób w grupie, tym niższa jest cena od osoby.

Możemy wyknać jeszcze wyższe KWANTOWE SKOKI w wybranych kierunkach, w których chcielibyście iść, na przykład:

OBFITOŚĆ FINANSOWA

SUKCES W BIZNESIE LUB INNEJ WYBRANEJ DZIEDZINIE

ODKRYCIE ŻYCIOWEJ PASJI

SZCZEŚLIWA RELACJA/ MIŁOŚĆ

ODMŁADZANIE I REGENERACJA CIAŁA

PEWNOŚĆ SIEBIE

AKTYWACJA SUPERINTUICJI, ZDOLNOŚCI PERCEPCYJNYCH

e-mail: kwantowyskok@gmail.com

Facebook: fb.me/kwantowyskok

Scroll to Top