Pokonasz każdy kryzys, jeżeli tylko…

… uświadomisz sobie, że z KAŻDYM doświadczeniu, które postrzegasz jako negatywne, ukryta jest…

…PERŁA MĄDROŚCI, która wyekstrahowana z niego stanowi prawdziwy skarb dla Twojej duszy.

Każde doświadczenie WZBOGACA Twoją duszę.

Zatrzymaj się na chwilę.

Wyjdź z umysłu i wejdź do przestrzeni serca. Połóż ręce na sercu i poczuj jego przestrzeń.

Oddychaj w nią. Oddychaj w niej.

Teraz będąc w przestrzeni swojego serca, zobacz i poczuj to doświadczenie, które tak bardzo Cię boli, które spędza Ci sen z powiek i nie pozwala cieszyć się życiem.

Widzisz tą czarną kulę?

Czujesz strach i ból, które w Tobie wywołuje?

Oddychaj głęboko.

Teraz zobacz, że z centrum tej ciemnej kuli wyłania się maleńka świetlista perła.

Oddychaj i zobacz jak staje się coraz większa i większa, powiększa się aż w końcu staje się większa od czarnej kuli Twojego bolesnego doświadczenia.

Teraz wejdź cały w tą wielką świetlistą perłę mądrości i oddychaj w niej. Przebywnie i oddychanie w tej perle automatycznie transmutuje wszelkie negatywne emocje z tym związane. Pozwól, aby światło emitowane przez perłę zmyło cały ból, cierpienie, smutek, żal, bezsilność, być może poczucie winy, cokolwiek czujesz.

Pozostań tu tak długo, aż zejdzie z Ciebie cały emocjonalny ładunek, który jesteś gotowy na ten moment uwolnić w związku z tym doświadczeniem.

Pozostań chwilę w tym wspaniałym momencie transformacji.

Pamiętaj, że możesz tu wrócić, aby uzdrowić każde bolesne doświadczenie, każdy kryzys, każdą ranę, każdy ciemny aspekt, który przyćmiewa Ci wizję wolności, szczęścia i spełnienia.

Kiedy pozwolisz sobie wejść w każde bolesne doświadczenie, które wypływa na powierzchnię z głębokich odchłani przeszłości i pozwolisz zawartej w nim perle przemienić je i przedestylować w czystą mądrość, przyjdzie moment, w którym Twoja dusza zbierze wszystkie perły mądrości z każdego doświadczonego bólu, a w Twoim życiu zapanuje stan harmonii, szczęścia i radości tworzenia w zgodzie z Twoim najwyższym pragnieniem.

Pozwól wyłaniać się każdej kolejnej perle, która chce wzbogacić Twoją duszę. Nie uciekaj przed bólem. Pamiętaj, że on niesie ze sobą perłę. Perła rodzi się w bólu. Zobacz i poczuj perłę w każdym swoim negatywnym doświadczeniu i pozwól jej przetransmutować każdą negatywną emocję, która wypływa na powierzchnię. Twoja świadomość zmienia wszystko. Pamiętaj. Jeżeli staniesz się łowcą pereł w sobie, poszukiwaczem skarbów ukrytych w Twoim wnętrzu, nie istnieje ból, którego nie będziesz w stanie w sobie uzdrowić.

Jeżeli przyjdzie do Ciebie moment bólu i zwątpienia, pamiętaj o tej krótkiej medytacji. Możesz wrócić tu kiedy tylko poczujesz „kryzys nie do przejścia”.

Pamiętaj, że najciemniej jest tuż przed świtem.

Dziękuję Ci, że tu jesteś.

Jeżeli chcesz wziąć udział w DARMOWYCH SESJACH LIVE, które pomogą Ci wykonać KWANTOWY SKOK ŚWIADOMOŚCI i uwolnić się od ograniczeń, które nie pozwalają Ci pójść naprzód, blokują Twój geniusz, spędzają sen z powiek, ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYBCJI na samym dole strony pod tym artykułem, a także na kanale You Tube, Facebooku czy Instagramie.

DZIĘKUJĘ, Agnieszka

Leave a Comment

Scroll to Top