NIEZWYKŁA SESJA KWANTOWA, podczas której nie tylko możesz dowiedzieć się, jak fizyka kwantowa może Ci pomóc, ale możesz tej pomocy doświadczyć dosłownie na własnej skórze :).

Ludzkie ciało ma potężny potencjał odmładzania i samouzdrawiania, niezależnie od tego w jakim jest wieku. Niestety potencjał ten jest silnie blokowany wieloma programami zakorzenionymi głęboko w DNA, w ludzkiej świadomości i podświadomości. Ciało większości ludzi jest zaprogramowane, aby starzeć się w przyspieszonym tempie i panuje głębokie przekonanie, że starzenie jest nieuchronne i nieodwracalne. 

Ale fizyka kwantowa i epigenetyka mówią nam, że może być zupełnie inaczej. Noblista w dziedzinie fizyki prof. Murray Gell-Mann powiedział, że “reakcjami w ciele rządzą kwantowe pola komórkowe”. Terapie kwantowe pozwalają nam aktualizować kody na poziomie kwantowych pól komórkowych, co w efekcie przyczynia się do oczyszczania i regeneracji komórek ciała. To właśnie oczyszczanie pól kwantowych, czyli pamięci komórkowej aktywuje w nas enzym zwany telomerazą, która wydłuża telomery będące elementami chromosomów. Kiedy telomery ulegają wydłużeniu, organizm, także skóra zaczyna się odmładzać.

PROCES KWANTOWY ODBYWA się z wykorzystaniem efektu obserwatora znanego z fizyki kwantowej. Nasze ciało, jak każda materia, składa się z atomów, a każdy atom w 99% składa się z energii. W procesie kwantowym następuje OCZYSZCZANIE PÓL KWANTOWYCH komórek ciała. OCZYSZCZANIE KWATNOWYCH PÓL KOMÓRKOWYCH POWODUJE JEDNOCZESNE OCZYSZCZANIE CIAŁA FIZYCZNEGO. W POLACH TYCH SĄ ZAKODOWANE INFORMACJE, EMOCJE, PRZEKONANIA I PROGRAMY, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA STAN SKÓRY. W CZASIE TEGO PROCESU POMOGĘ CI OCZYŚCIĆ Z Twojego pola, z Twojej podświadomości, z Twojej pamięci komórkowej wzorce przyspieszające starzenie skóry.

Sesja ta została stworzona we współpracy z Katarzyną Nozderko, właścicielką marki kosmetyków profesjonalnych estGen – inżynieria tkankowauznawanej przez rynek profesjonalny za jedną z najskuteczniejszych marek terapeutycznych do cer problematycznych oraz dojrzałych.

Czas trwania: 56 min. Jest ona dedykowana GŁÓWNIE KOBIETOM, ALE EFEKTY ODCZUJĄ TAKŻE MĘŻCZYŹNI

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

Inne sesje na piękną skórę/odmładzanie

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top