Uwolnij blokady na swoje powołanie i efektywne działanie

Jeżeli masz już dość podróżowania przez życie okrężnymi drogami, po omacku, potykając się co chwila o kłody rzucane Ci pod nogi, pod górę… doskonale Cię rozumiem. Sama tam byłam. I pracowałam z wieloma osobami, które tak samo jak Ty nie mogły się odnaleźć w życiu i trudno im było znaleźć motywację do działania w najlepszym dla siebie czy wybranym kierunku. 

Moje własne doświadczenie i praca przez lata z setkami osób pozwoliła mi dogłębnie zrozumieć przyczyny zastoju w życiu i w działaniu oraz przyczyny tak bardzo powszechnej prokrastynacji. Nie, nie jesteś leniwy, nie obwiniaj się za to. Istnieją pewne głębokie schematy, które wywołują opór na działanie, które przyniesie Ci ogrom radości, spełnienia i obfitości.

Moja determinacja doprowadziła mnie do uwolnienia z oporów na działanie, dlatego jestem tutaj… pomagając tysiącom osób doświadczać cudów. 

Dlatego utorowałam Ci drogę. A właściwie autostradę. 

Jeżeli ciągnie Cię, aby zrealizować jakiś ważny dla siebie (i innych) projekt, ale masz dużo oporów, słomiany zapał i popadasz w prokrastynację, masz dużo wątpliwości, boisz się, że się nie uda, że sobie nie poradzisz, że się nie wybijesz… To weź głęboki wdech i powiedz tak dla NOWEJ SESJI KWANTOWEJ zawartej w sesji MOTYWACJA DO DZIAŁANIA. To jeden z największych Bestsellerów wśród moich sesji kwantowych.

Nie zwlekaj, bo świat już zbyt długo czeka, aż podzielisz się z nim swoimi talentami 🙂

W ramach 2 mocnych sesji kwantowych uwalniane są głębokie lęki blokujące na DZIAŁANIE, które da nam SPEŁNIENIE, PASJĘ, OBFITOŚĆ, to wszystko czego pragniesz z serca, a czego głęboko nieświadomie się boisz. To wszystko składa się na powszechne zjawisko PROKRASTYNACJI, czyli odwlekania swoich działań, swoich projektów, planów, celów. Świat naprawdę czeka na to, abyś DZIAŁAŁ(A) W ZGODZIE ZE SOBĄ, ZE SWOJĄ PASJĄ I CHCE WYNAGRADZAĆ CIĘ ZA TO PRZYNOSZĄC W TWOJE ŻYCIE OBFITOŚĆ…

Im bardziej zwlekasz z realizacją swoich celów, tym bardziej kumulujesz w sobie frustrację i tym bardziej drenujesz się z energii, ponieważ często ludzie czują się zmęczeni nie dlatego, że za dużo robią, ale dlatego, że robią za mało tego, co rozpala ich wewnętrzne światło. Robią za mało tego, co cieszy ich duszę.

CZAS TRWANIA SESJI: 30 min (16 + 14 min). Moimi metodami to wystarczy, aby dać Ci kopa do działania :). Moim priorytetem jest dać Ci największą wartość i najszybsze efekty w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

Scroll to Top