3 piękne sesje kwantowe:

  1. W pierwszej sesji wyjaśniam jak możemy zbudować wysoki poziom energii oraz jakie czynniki wysysają nas energetycznie. Nagranie zawiera sesję kwantową uwalniającą przyczyny utraty energii.
  2. Sesja uwalniająca blokady na poczucie LEKKOŚCI i wysoki poziom ENERGII, a które wynikają w głównej mierze z brania na siebie obciążeń, energii i problemów innych ludzi. Jeżeli jesteś EMPATĄ i czujesz, że chłoniesz jak gąbka energię innych/otoczenia, to ta sesja jest zdecydowanie dla Ciebie. Tak naprawdę zmęczenie czy obciążanie się problemami innych sprowadza się do osłabionego połączenia ze swoją Boską świadomością, ktora jest rezerwuarem nieograniczonej wręcz energii. W tej sesji uwalniamy istotną przyczynę blokady na to połączenie. To może Cię zaskoczyć :). Sesja ta nagrywana była na plaży, stąd momentami słychać lekki szum wiatru, ale też przyjemny szum fal morza i oceanu, ponadto energia pięknego miejsca wzmacnia działanie sesji.
  3. Sesja uwalniająca wszelkie ZMARTWIENIA, także te przejęte od innych

CZAS TRWANIA: 35 min. Moim priorytetem jest przynieść Ci największą wartość i najszybsze transformacje w najkrótszym możliwym czasie. Mam w tym ogrom doświadczenia i rewelacyjne efekty, zarówno w pracy własnej jak i z innymi, bo już tysiące osób doświadcza cudów w pracy ze mną, co potwierdzają niezwykłe OPINIE. W krótkim czasie jestem w stanie przekazać Ci moc transformacji i esencję wiedzy, która wypływa z 20 lat mojego doświadczenia i setek tysięcy godzin pracy własnej z pomocą największych Wzniesionych Mistrzów. To czym

Scroll to Top