KWANTOWY SKOK DO PASJI ŻYCIA

SESJA KWANTOWA, W CZASIE KTÓREJ BĘDZIEMY UWALNIAĆ BLOKADY NA POŁĄCZENIE SIĘ Z PASJĄ ŻYCIA, A TAKŻE NA ODCZUWANIE PASJI DO ŻYCIA SAMEGO W SOBIE. IM WIĘKSZA JEST NASZA PASJA DO ŻYCIA TYM WIĘCEJ PRZYCIĄGAMY DO SIEBIE OBFITOŚCI WSPANIAŁYCH RZECZY I DOŚWIADCZEŃ. NAWET JEŻELI ODKRYŁEŚ(AŚ) JUŻ SWOJĄ PASJĘ, MOŻESZ WNIEŚĆ JĄ NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM, AKTYWOWAĆ WYŻSZE POTENCJAŁY W TYM ZAKRESIE I OBUDZIĆ SWÓJ GENIUSZ W TEJ DZIEDZINIE.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Sesja odbędzie się na platformie ZOOM. PO DOKONANIU ZAMÓWIENIA OTRZYMASZ LINK DO POBRANIA PLIKU PDF Z KLUCZOWYMI INSTRUKCJAMI ZWIĄZANYMI Z SESJĄ. JEŻELI MASZ TRUDNOŚCI Z POBRANIEM PLIKU NA SWOIM URZĄDZENIU, SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO NA kwantowyskok@gmail.com JEŻELI NIE WIDZISZ MAILA W SWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ – SPRAWDŹ SPAM BĄDŹ INNE FOLDERY.

Zapraszam z serca, Agnieszka

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy przy zakupie udziału w sesji dostanę dostęp do nagrania?

Nagranie będzie osobno do kupienia, dla uczestników/osób, które wykupiły udział będzie to z dużą zniżką. W ciągu 1-2 dni nagranie sesji zostanie opublikowane na stronie. W sumie koszt nagrania dla osób, które nie uczestniczyły będzie mniej więcej taki sam, jak cena udziału w sesji + nagrania ze zniżką dla osób uczestniczących. Kod zniżkowy dla osób uczestniczących będzie podany w pliku PDF (plik będzie do pobrania po dokonaniu zamówienia, link do pobrania pliku przyjdzie także mailem). Jeżeli wykupiłeś/aś udział, a nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w sesji, wciąż możesz skorzystać ze zniżki dla uczestników, aby nabyć nagranie.

ZAPRASZAM Z SERCA

Scroll to Top