Sesja obejmuje głębokie uwalnianie szerokiego spektrum blokad percepcyjnych, w celu jak najpełniejszego otwarcia się na swoje niezwykłe dary intuicyjne takie jak jasnowidzenie, jasnoczucie, jasnosłyszenie i wiele innych…

Kiedyś nie miałam tak mocno rozbudowanej intuicji, nie miałam jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnowiedzenia i innych darów intuicyjnych… Ale wiedziałam, że mogę je w sobie obudzić, aby dokonywać wglądów w celu pomocy sobie i innym… Z dużą wytrwałością, z pomocą niezwykłych i prostych sesji kwantowych udało mi się odblokować moje dary i połączyć z superintuicją, dzięki czemu już setkom osób pomagam głębiej zrozumieć naturę wielu problemów i rozwiązać ją, aby mogło nastąpić uwolnienie. 

Co do częstotliwości i czasu odsłuchiwania warto posłuchać intuicji :).

SESJA JEST NAGRANIEM SESJI GRUPOWEJ LIVE. Sesje kwantowe w grupie mają dużą moc (moc kolektywnej intencji), co pokazuje wiele niezwykłych reakcji i opinii osób po takich sesjach (także osób, które słuchały jedynie nagrań sesji). Nagranie sesji live działa tak samo jak udział na żywo, gdyż do tego pola Energo-informacyjnego mającego naturę kwantową mamy dostęp niezależnie od tego gdzie i kiedy słuchamy nagrania

WAŻNE! SESJE NIE SĄ DLA KAŻDEGO! ZANIM ZAMÓWISZ, PRZECZYTAJ KONIECZNIE – KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ KOMENTARZE UCZESTNIKÓW W CZASIE SESJI:

INNE SESJE KWANTOWE, GDZIE TAKŻE UWALNIANE SĄ BLOKADY NA INTUICJĘ, TAKŻE BLOKADY PERCEPCYJNE (Połączenie tych sesji będzie miało jeszcze głębszy efekt uwalniający):

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE KORZYSTANIA Z SESJI KWANTOWYCH W FORMIE NAGRAŃ I INSTRUKCJE ZNAJDZIESZ TUTAJ

SESJE KWANTOWE w formie nagrań uwalniają wiele nieświadomych ograniczeń i wywołują skoki kwantowe. Oczyszczają one umysł, ciało i podświadomość ze szkodliwych przekonań, wzorców, programów i wspomnień komórkowych, które blokują obfitość, miłość, najwyższy potencjał, radość życia, pełnię zdrowia, geniusz i wiele więcej. Wszystkie sesje zmontowane są z piękną muzyką i poza ważnym wprowadzeniem merytorycznym zawierają sesję kwantową, podczas której kolejno wymieniam kluczowe i powszechne wzorce, które najbardziej blokują w danym obszarze. Następnie korzystam z zaawansowanych narzędzi kwantowych, aby te blokady zdekodować z pola kwantowego osoby słuchającej tego nagrania. Sesje można słuchać wielokrotnie. Sesje kwantowe w formie nagrań działają tak samo jak sesje na żywo, ponieważ nagranie także zawiera pole energo-informacyjne, które z uwagi na kwantową naturę funkcjonuje poza czasem i przestrzenią, dlatego nie ma znaczenia kiedy i gdzie słuchasz sesji, jej pole jest dla Ciebie dostępne i pracuje dla Ciebie.

Scroll to Top