KWANTOWY SKOK DO PIĘKNA I AKCEPTACJI CIAŁA I SZCZUPŁEJ SYLWETKI

Sesja odbędzie się na platformie ZOOM. PO DOKONANIU ZAMÓWIENIA OTRZYMASZ LINK DO POBRANIA PLIKU PDF Z KLUCZOWYMI INSTRUKCJAMI ZWIĄZANYMI Z SESJĄ. JEŻELI MASZ TRUDNOŚCI Z POBRANIEM PLIKU NA SWOIM URZĄDZENIU, SKONTAKTUJ SIĘ MAILOWO NA kwantowyskok@gmail.com. JEŻELI NIE WIDZISZ MAILA W SWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ – SPRAWDŹ SPAM BĄDŹ INNE FOLDERY.

W czasie sesji będziemy wykorzeniać wzorce, programy, filtry percepcyjne i rany wyryte w sercu, które każą Ci patrzeć na siebie niczym przez krzywe zwierciadło, odrzucać siebie i porównywać z innymi, blokując tym samym to wewnętrzne światło i piękno, które pragnie się uzewnętrznić. Będziemy uwalniać także nieuświadomione wzorce strachu przed byciem piękną/atrakcyjną(ym), oraz wszelkie blokady, które nie pozwalają Ci schudnąć. Na głębokim poziomie w ciele fizycznym oraz umyśle istnieje wiele programów i mechanizmów obronnych, które potrzebują nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie zabraknie także procesów oczyszczających szkodliwe emocje, jak złość, zazdrość i zawiść, które bardzo piękności szkodzą ;). Będziemy uwalniać ogrom tych wzorców, abyś mogła(mógł) poczuć się bezpiecznie, aby otworzyć się na to piękno w sobie i wydobyć je na powierzchnię.

Promocja trwa, ilość miejsc ograniczona. Zapraszam z serca <3

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy przy zakupie udziału w sesji dostanę dostęp do nagrania?

Nagranie będzie osobno do kupienia, dla uczestników/osób, które wykupiły udział będzie to z dużą zniżką. W ciągu 1-2 dni nagranie sesji zostanie opublikowane na stronie. W sumie koszt nagrania dla osób, które nie uczestniczyły będzie mniej więcej taki sam, jak cena udziału w sesji + nagrania ze zniżką dla osób uczestniczących. Kod zniżkowy dla osób uczestniczących będzie podany w pliku PDF (plik będzie do pobrania po dokonaniu zamówienia, link do pobrania pliku przyjdzie także mailem). Jeżeli wykupiłeś/aś udział, a nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w sesji, wciąż możesz skorzystać ze zniżki dla uczestników, aby nabyć nagranie.

Scroll to Top