LIVE: KWANTOWY SKOK DO OBFITOŚCI

Zapraszam na serię niezwykłych spotkań na żywo, podczas których z pomocą potężnych metod kwantowych poruszamy głęboko zakorzenione blokady na drodze do PEŁNEJ OBFITOŚCI.

WAŻNE: Spotkania i sesje kwantowe są dla osób, które zdają sobie sprawę z tego, że są twórcami każdego elementu swojej rzeczywistości i biorą pełną odpowiedzialność za swoje życie i swoje doświadczenia, także po tych livach.

Kwantowy skok staje się początkiem lub kontynuacją transformacji z poczwarki w motyla. To proces konieczny, aby zrzucić z siebie wszelkie ograniczenia starej świadomości i umysłu, aby niczym piękny motyl, który opuszcza swój kokon mentalno-emocjonalnego więzienia, wzbić się w przestrzeń Nieba na Ziemi…🦋

PRZED UDZIAŁEM W KOLEJNYCH LIVE’ACH ZALECAM OBEJRZENIE PIERWSZEGO SPOTKANIA. Odsłuchiwanie poprzednich livów z sesją kwantową daje praktycznie takie same efekty jak udział w spotkaniu na żywo: https://youtu.be/COn2L2Qu9qw (LEPSZA JAKOŚĆ NAGRANIA NA: https://fb.watch/axc8f7NqPp/ )

TWOJA ŚWIADOMOŚĆ JAKO KWANTOWY OBSERWATOR TWORZY KAŻDY ELEMENT TWOJEJ RZECZYWISTOŚCI W AKCIE KWANTOWEJ OBSERWACJI, W WYNIKU WYBORU (ŚWIADOMEGO LUB CZĘŚCIEJ NIEŚWIADOMEGO) I WSZYSTKO CO ZADZIEJE SIĘ W TWOIM ŻYCIU, TAKŻE PO SESJI, JEST EFEKTEM TWOICH ŚWIADOMYCH LUB NIEŚWIADOMYCH WYBORÓW, WSZYSTKO W TWOJEJ RZECZYWISTOŚCI JEST TWOJĄ KREACJĄ. JEDYNIE MY SAMI PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO DZIEJE SIĘ W NASZYM ŻYCIU. JEŻELI NASZE ŻYCIE JEST PEŁNE PROBLEMÓW I CIERPIENIA TO ZNACZY, ŻE MY SAMI NIEŚWIADOMIE WYBRALIŚMY JE PRZEZ PRYZMAT POCZUCIA WINY, KTÓRE JEST NAJWIĘKSZĄ KULĄ U NOGI NA DRODZE DO OŚWIECENIA/NIEBA NA ZIEMI I WŁAŚNIE OBFITOŚCI.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ POWIADOMIENIA O DARMOWYCH SESJACH LIVE I ODBIERZ PREZENT – E-BOOK „KWANTOWY SKOK DO POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI”
Scroll to Top