KWANTOWY SKOK DO MŁODOŚCI I BOSKIEJ MOCY W NAS

Kiedy SESJA KWANTOWA organizowana jest w grupie – kolektywna intencja, aby dokonać transformacji powoduje, że moc oczyszczania intensyfikuje się u każdej osoby jeszcze bardziej, niż miałoby to miejsce w procesie indywidualnym. Osoby, które spotykają się w grupie mają wiele wspólnych blokad/programów/przekonań zakodowanych w podświadomości. Źródło procesów starzenia organizmu jest zakorzenione w wielu programach/przekonaniach/wzorcach myślowych, ale też skumulowanych emocjach, które są przejmowane z linii przodków, z pól morficznych (np. narodu, danej grupy etnicznej czy płci), bądź z doświadczeń z poprzednich wcieleń, a te wzorce są wspólne lub bardzo podobne u zdecydowanej większości ludzi. Stąd, w czasie sesji grupowej możemy znaleźć jak najwięcej wspólnych programów/wzorców, które istnieją praktycznie u wszystkich osób w grupie i „wysadzić je w powietrze” z potężną siłą, korzystając z niezwykle efetywnych metod kwantowych.Więcej opinii o moich sesjach kwantowych na: https://kwantowyskok.pl/sesje/

Więcej na temat ODMŁADZANIA W ŚWIETLE NAUKI I BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI w nagraniu:
https://youtu.be/7hLNMJCIjIg

CZAS TRWANIA: około 2h

CENA UCZESTNICTWA: 122 zł (+ nagranie sesji płatne dodatkowo, dla uczestników z dużą zniżką, kod zniżkowy dostępny będzie w pliku pdf, link do pobrania pliku PDF będzie dostępny bezpośrednio po złożeniu zamówienia oraz na mailu, który został podany w czasie zamówienia, w razie braku możliwości otworzenia pliku PDF proszę o kontakt mailowy lub przez Fb)

MIEJSCE SPOTKANIA: online (ZOOM)

ZAMÓW NAGRANIE 1SZEJ SESJI RUPOWEJ Z SERII „KWANTOWY SKOK DO MŁODOŚCI I BOSKIEJ MOCY W NAS” Z 13.12.21. Odsłuchiwanie nagrania może mieć taką samą a nawet większą moc niż samo uczestnictwo w spotkaniu na żywo:

Zasady wykorzystywane w terapii kwantowej bazują na fundamentalnych odkryciach fizyki kwantowej, którą studiowałam. Za zgodą osób, z którymi pracuję, wykonywane jest uwalnianie blokad na poziomie pamięci komórkowej, na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Oczyszczanie odbywa się poprzez pole kwantowe, które jest nielokalne, dlatego terapia może odbywać się na odległość. Uzdrawianie zachodzi w wyniku wymiany nieprawidłowych wzorców w tym polu na wzorce prawidłowe – na nieprawidłowości w polu kwantowym działamy także energią o najwyższych częstotliwościach, energią światła i miłości naszej nadświadomości/Boskiej świadomości. Następnie to co zostało wykonane na polu kwantowym przenosi się stopniowo także na płaszczyznę ciała fizycznego i umysłu. 

Zapraszam z serca, Agnieszka

Scroll to Top