REGULAMIN SESJI 1na1

  1. Pomimo wielu przypadków niezwykłych uzdrowień/transformacji, których część można zobaczyć w Opiniach o mojej pracy: https://kwantowyskok.pl/opinie-o-mojej-pracy/ oraz https://www.instagram.com/stories/highlights/18174454513174644/ nie mogę obiecać ani zagwarantować natychmiastowych pożądanych efektów. Ważne, aby pamiętać, że pewne przyczyny/blokady są głębiej zakorzenione i może być wymagana bardziej regularna praca, bądź efekty wykonanej sesji będą widoczne dopiero po dłuższym czasie (nawet tygodniach, miesiącach i dłużej).
  2. Kluczowe jest zaufanie, że proces uzdrawiania jest kierowany przez Twoją nadświadomość/najwyższą świadomość, która wie najlepiej co jest dla Ciebie ważne i potrzebne. Otwórz się na to, że proces transformacji może podziałać na inne aspekty/obszary życia, nawet, jeżeli zamierzone efekty nie są widoczne od razu. Ważne, aby odpuścić oczekiwania i otworzyć się na ten niezwykły dar. Uzdrawianie nie zawsze przychodzi w sposób, jakiego oczekujemy i nie zawsze będzie zauważalne, ale ZAWSZE zachodzi.
  3. Podczas sesji mogą, ALE NIE MUSZĄ wystąpić różne odczucia na poziomie ciała fizycznego, takie jak mrowienie, dreszcze, uczucie zimna/ciepła, zawroty głowy, lekkie kłucia/bóle, senność, ziewanie i tym podobne. Są to objawy naturalne i przejściowe. Także po sesji mogą, ale nie muszą wystąpić efekty oczyszczania organizmu, ale także oczyszczania emocjonalnego, u niektórych osób mogą pojawiać się trudne stany emocjonalne jako etap oczyszczania i to jest przejściowe (zazwyczaj trwa kilka dni).
  4. Płatność odbywa się przed sesją. W przypadku problemów z płatnością online, jest możliwość dokonania przelewu tradycyjnego. Istnieje możliwość płatności ratalnej z PayU
  5. Po dokonaniu płatności na podany adres mailowy przyjdzie potwierdzenie zamówienia z linkiem do pobrania krótkiego materiału wprowadzającego w formacie PDF, który zalecam przeczytać.
  6. Po dokonaniu płatności proszę o informację w jakich dniach/godzinach możemy się spotkać oraz w jaki sposób: przez Skype, WhatsApp, telefonicznie czy inną drogą.
  7. Płatność za wykonaną usługę jest bezzwrotna.
  8. Sesja nie stanowi porady lekarskiej i nie ma na celu zastąpienia konwencjonalnych metod leczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz poważnych zaburzeń zdrowotnych czy psychicznych zalecam, aby w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem.

W przypadku akceptacji powyższych punktów – zapraszam do współpracy.

Scroll to Top